Number of items: 139

13268.

1 000 HUF

13269.

800 HUF

Homoródy József: Álmoskönyv. A színek jelentése, hónapok jelentősége, tenyérjóslás. Havas Rezső kiadása 92 p. Sérült papírkötésben
13270.

3 000 HUF

13271.

1 000 HUF

Szemelvények Herodotos művéből. Magyarázta: Dávid István. Második kiadás. Bp., 1886, Eggenberger - féle Könyvkereskedés kiadása. Félvászon kötésben. Borító kopottas. Tulajdonosi aláírásokkal.
13272.

1 400 HUF

13273.

1 000 HUF

13274.

2 000 HUF

13275.

1 000 HUF

13276.

2 200 HUF
5,96
6,88

13277.

22 000 HUF
59,62
68,75

13278.

7 000 HUF
18,97
21,88

13279.

16 000 HUF
43,36
50,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF