Number of items: 139

Baksa Csaba, Lázár István: Bányavirágok. Ásványok Magyarországról.Budapest, 1989, Corvina. Kiadói karton kötésben, fedőborítóval.
13316.

800 HUF

Jeffrey Jones, Michael Kaluta, Barry Windsor-Smith: The studio. Dragons Dream; 1979. Művészeti mappa
13317.

1 000 HUF

13318.

6 000 HUF

13319.

22 000 HUF
59,62
68,75

13320.

2 000 HUF

Hajós József: A bölcselet története. Székesfehérvár, 1941, Vörösmarty Nyomda. Illusztrált, kiadói papír kötésben. Kissé viseltes állapotban.
13321.

1 600 HUF

Burián János: Latin-magyar szótár. Budapest, é.n., Frankiln -Társulat. Kopottas kiadói egészvászon kötésben.
13322.

1 200 HUF

al-Kaddáfi, Muammar: A Zöld Könyv. Bp., [1988], A Líbiai Arab Népi Szocialista Dzsamáhirijja népi irodája. Papírkötésben, jó állapotban.
13323.

800 HUF

13324.

800 HUF

Macé János: Egy falat kenyér története. Levelek az ember életéről. Fordította Zigány Árpád. Budapest, 1906, Franklin-Társulat. Foltos , kopottas kiadói egészvászon kötésben.
13325.

2 000 HUF

13326.

1 000 HUF

13327.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF