https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Other rarities Number of items: 139
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1063091
13316
233
0
800
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Baksa Csaba, Lázár István: Bányavirágok. Ásványok Magyarországról.Budapest, 1989, Corvina. Kiadói karton kötésben, fedőborítóval. 876285
13317
233
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Jeffrey Jones, Michael Kaluta, Barry Windsor-Smith: The studio. Dragons Dream; 1979. Művészeti mappa
Starting price:
1 000 HUF
1058534
13318
233
0
6000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Csokonai Vitéz Mihály poétai munkái. 1-7. köt. [Bp.], [1974], [Akadémiai Kiadó]. Csokonai hét fontos műve (Diétai múzsa, A tavaszm Dorottya, Lilla, Anakreoni dalok, Ódák, Alkalmatosságra írt versek) első kiadásainak reprintje. Papírkötésben, papír védőtokban, jó állapotban, kísérőfüzet nélkül.
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
984027
13319
233
0
22000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Hederich, Benjamin: Promtuarium Latinitatis probatae et exercitatae, oder vollständigstes deutsch-lateinisches lexicon... 3. köt. Leipzig, 1777, Gleditschens Handlung. Aranyozott gerincű, kopottas bőrkötésben, egyébként jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
22 000 HUF
1023921
13320
233
0
2000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Az érdekes újság dekameronja. Száz magyar író száz legjobb novellája. Berkes Imre, Gárdonyi Géza, Gellért Oszkár, Jókai Mór, Kemény Simon, Laczkó Géza, Oláh Gábor, Révész Béla, Tersánszky J. Jenő, Thury Zoltán. Budapest, é.n., Légrády testvérek. Aranyozott gerincű, kiadói egészvászon kötésben, kissé viseltes állapotban.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1041501
13321
233
0
1600
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Hajós József: A bölcselet története. Székesfehérvár, 1941, Vörösmarty Nyomda. Illusztrált, kiadói papír kötésben. Kissé viseltes állapotban.
Starting price:
1 600 HUF
1038384
13322
233
0
1200
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Burián János: Latin-magyar szótár. Budapest, é.n., Frankiln -Társulat. Kopottas kiadói egészvászon kötésben.
Starting price:
1 200 HUF
1057254
13323
233
0
800
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
al-Kaddáfi, Muammar: A Zöld Könyv. Bp., [1988], A Líbiai Arab Népi Szocialista Dzsamáhirijja népi irodája. Papírkötésben, jó állapotban. 955783
13324
233
0
800
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Hirschler Imre dr.: A nők védelmében. 1958, A Magyar Vöröskereszt Kiadása. Az érintkezés élettana, a szeretkezés módja, tartama, gyakorisága stb. témák kifejtése.
The item is not available
1048453
13325
233
0
2000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Macé János: Egy falat kenyér története. Levelek az ember életéről. Fordította Zigány Árpád. Budapest, 1906, Franklin-Társulat. Foltos , kopottas kiadói egészvászon kötésben.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
860355
13326
233
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Bárdos Pál 3 db dedikált könyve: Tükör előtt, Az első évtized, Nyolc lány meg a sárkány.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1039759
13327
233
0
800
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
E.N. Medinszkij: Makarenko élete és pedagógiája. G.Sz. Makarenko előszavával. Bp., 1950, Hungária Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
The item is not available
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment