Books: Other rarities Number of items: 139
1057841
13304
233
Palásti László: A mosoly iskolája. Humoreszkek. Pusztai Pál rajzaival. Budapest, 1964, Szépirodalmi Könyvkiadó. Illusztrált kiadói kemény kötésben. 1057837
13305
233
1057834
13306
233
1057830
13307
233
1 200 HUF
1057828
13308
233
1 000 HUF
1038526
13309
233
Szektor: Csibészklub. Márton Lajos rajzaival. Budapest, 1944, Zászlónk- Könyvek. Illusztrált kiadói papír kötésben.
1007161
13310
233
1 000 HUF
1057103
13311
233
Verne, Jules: A Föld felfedezése. A híresebb utazók története a legrégibb időktől a XVIII-ik századig. Bp., 1910-1911, Franklin. Kissé kopott, gazdagon díszített vászonkötésben, kötetenként változó, de nagyrészt jó állapotban.
12 000 HUF
997882
13312
233
6500
6 500 HUF
1061314
13313
233
Nagy krimi tétel, 23db, különféle, de javarészt Albatroszt sorozat, vegyes minőségben 1058140
13314
233
Krúdy Gyula: Álmoskönyv. Tenyérjóslások könyve. Budapest, 1983, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kissé foltos kiadói egészvászon kötésben. 997808
13315
233
Régi, vegyes könyvtétel, kb. 50 darab, egy teli banános karton doboz, francia, német ill. magyar nyelvűek, többsége szépirodalom, de van benne vegyészet és egyéb műfaj is. Vegyes minőségben, némely szép állapotban.
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house