Number of items: 139

Palásti László: A mosoly iskolája. Humoreszkek.  Pusztai Pál rajzaival. Budapest, 1964, Szépirodalmi Könyvkiadó.  Illusztrált kiadói kemény kötésben.
13304.

800 HUF

13305.

800 HUF

13306.

800 HUF

13307.

1 200 HUF

13308.

1 000 HUF

Szektor: Csibészklub. Márton Lajos rajzaival. Budapest, 1944, Zászlónk- Könyvek. Illusztrált kiadói papír kötésben.
13309.

800 HUF

13310.

1 000 HUF

Verne, Jules: A Föld felfedezése. A híresebb utazók története a legrégibb időktől a XVIII-ik századig. Bp., 1910-1911, Franklin. Kissé kopott, gazdagon díszített vászonkötésben, kötetenként változó, de nagyrészt jó állapotban.
13311.

12 000 HUF

13312.

6 500 HUF
17,62
20,31

Nagy krimi tétel, 23db, különféle, de javarészt Albatroszt sorozat, vegyes minőségben
13313.

800 HUF
10

Krúdy Gyula: Álmoskönyv. Tenyérjóslások könyve. Budapest, 1983, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kissé foltos kiadói egészvászon kötésben.
13314.

800 HUF

Régi, vegyes könyvtétel, kb. 50 darab, egy teli banános karton doboz, francia, német ill. magyar nyelvűek, többsége szépirodalom, de van benne vegyészet és egyéb műfaj is. Vegyes minőségben, némely szép állapotban.
13315.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF