Number of items: 139

13292.

8 000 HUF

Szerb Antal: Magyar irodalomtörténet. Bp., 1943, Révai. Kicsit laza félvászon kötésben,
13293.

1 000 HUF

13294.

3 400 HUF
9,21
10,63

13295.

10 000 HUF

Élő Könyvek: Külföldi Klasszikusok I-XL. Komplett sorozat 40 kötetben. Bp., é.n., Kisfaludy-Társaság - Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben. Korának megfelelő állapotban.
13296.

18 000 HUF
48,78
56,25

13297.

1 600 HUF

13298.

50 000 HUF
135,50
156,25

A Pallas nagy lexikona. I-XVIII. kötet. Komplett! Az összes ismeretek enciklopédiája tizenhat kötetben. Rengeteg kép, térkép és rajz. Budapesten, 1893, Pallas. Aranyozott, kiadói félbőr kötésben. Egy két kötet, enyhén sérült, de egyébként nagyon szép állapotban.
13299.

60 000 HUF
162,60
187,50

1942 Budapesti Útmutató és Címtár, Rendőrségi zsebkönyv, XXII. évfolyam, benne budapesti utcajegyzékkel, gerincen kis hibával
13300.

1 800 HUF

13301.

3 200 HUF
8,67
10,00

13302.

1 200 HUF

Seligman, Kurt: Mágia és okkultizmus az európai gondolkodásban. Budapest, 1987, Gondolat. Kiadói  karton kötésben.
13303.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF