Number of items: 139

Vadnai László: Hacsek és Sajó. Első kiadás! (Budapest, 1933). Reggeli Ujság. 1 sztl. lev. 112 l. Számos szövegközti rajzzal illusztrálva, melyeket Temmerné Schillinger Ági készített. Félvászon-kötésben.
13196.

Vadnai László: Hacsek és Sajó. Első kiadás!
(Budapest, 1933). Reggeli Ujság. 1 sztl. lev. 112 l. Számos szövegközti rajzzal illusztrálva, melyeket Temmerné Schillinger Ági készített. Félvászon-kötésben.

4 000 HUF

13197.

5 000 HUF

13198.

4 000 HUF

13199.

2 000 HUF

13200.

3 600 HUF
9,76
11,25

13201.

20 000 HUF
54,20
62,50

13202.

6 000 HUF

13203.

2 600 HUF
7,05

13204.

2 200 HUF
5,96
6,88

13205.

7 000 HUF
18,97
21,88

13206.

2 400 HUF

Göre Gábor biró úr könyve. Mindönféle levelei, valamint tapasztalattyai az Buda-Pesti fővárosba Katufrék sógorral...Írtam én magam az sallyát kezemmel Göre Gábor bíró úr. Veszödelmek. Nyomtatták ebbe a zesztendőbe Dante úr. Budapest,é.n.,  Bíró Miklós nyomdai műintézet. Illusztrált, kiadói egészvászon kötésben. Kissé kopottas állapotban(két regény egy kötetben).
13207.

2 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF