https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Other rarities Number of items: 139
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1039757
13220
233
0
3600
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Mrs. Gaskell: A kisváros. Bp., 1959. Magyar Helikon. Sorszámozott, 600 pld. Bibliofil aranyozott, félbőr kötésben. szép állapotban.
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
1039725
13221
233
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Gaal Mózes: Hogyan boldoguljunk? Bp., 1899. Franklin. Egészvászon kötésben. Kissé megviselt.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1026105
13222
233
0
1200
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Madách Imre: Az ember tragédiája. Budapest, 1893, Athenaeum. Viseltes, kiadói, rajzos, festett, (Gottermayer) egészvászon kötésben.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1020141
13223
233
0
1400
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Szilágyi Géza: Menny, pokol, háború. Békéscsaba, 1917. Tevan. Kissé megviselt papírkötésben
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
1021403
13224
233
0
1600
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Örkény István: Lágerek népe. Budapest, 1947, Budapest Székesfővárosi Irodalmi és Művészeti Intézet. Újrakötve félvászon kötésben.
Starting price:
1 600 HUF
950632
13225
233
0
9000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Báróczynak minden munkáji. Újrakiadta Kazincy Ferencz. Hetedik kötet. Pesten, 1814, Trattner János. Félbőr kötésben, gerincnél aranyozott. Gerincnél egy szakasz szakadt. A lapok kissé foltosak, egyébként jó állapotú. Tulajdonosi aláírással.
The item is not available
Starting price:
9 000 HUF
950651
13226
233
0
9000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Csokonai Vitéz Mihály: A' tavasz. Festő versezet Kleist Német Munkáiból,hozzájárulnak Kleistnak némelly apróbb darabjai. A kötetben önálló címlappal a további művek: 1. Lilla. Érzékeny dalok III könyvben. 2. Ódák két könyvben. 3. Anakreoni dalok. 4. Béka-egér-harcz. Lipcsében, 1843, Köhler Károly Ferencznél, Budapesten Emich Gustávnál. Kiadói félvászon kötésben, aranyozott gerinc. Fedőlap kissé kopottas, gerinc egy szakaszon szakadt.
The item is not available
Starting price:
9 000 HUF
799349
13227
233
0
5000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Jókai Mór: Utazás egy sírdomb körül; Bp., 1889 Révai Testvérek. Fametszetekkel. Kissé kopott, festett egészvászon kötésben
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
991097
13228
233
0
1400
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Salma Lagelöf: Csodálatos utazás. Róna Emy könyvborító terve alapján. Budapest, é.n., Athenaeum. Viseltes, kiadói, illusztrált, félvászon kötésben.
Starting price:
1 400 HUF
1023913
13229
233
0
8000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Konrádné Kelen Jolán: Tarka pillangók a mesék országából. Felső-Eőri Fábián Ferenc eredeti rajzaival. Budapest, 1910, Franklin- Társulat. Illusztrált kiadói félvászon kötésben. Gerincnél elvált.
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
949641
13230
233
0
4400
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Bocs Bálint: Tányértalpú koma utazása Hollandiába 1922-ben. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., Singer és Wolfner. Kiadói félvászon kötés, belül a gerincnél kissé szakadt, egyébként jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
4 400 HUF
949371
13231
233
0
7000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Bocs Bálint: Tányértalpú koma csodálatos kalandjai Amerikában, hajótörése és szerencsés hazaérkezése. Mühlbeck Károly rajzaival. Második kiadás. Budapest, /1924/. Singer és Wolfner. Bájos rajzokkal illusztrálva. Kiadói színes, festett, félvászon borításban. Az első oldalnál a gerinc szakadt, hátsó oldal kissé viseletes, egyébként jó állapotú.
The item is not available
Starting price:
7 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment