Number of items: 139

Mrs. Gaskell: A kisváros. Bp., 1959. Magyar Helikon. Sorszámozott, 600 pld. Bibliofil aranyozott, félbőr kötésben. szép állapotban.
13220.

3 600 HUF
9,76
11,25

Gaal Mózes: Hogyan boldoguljunk? Bp., 1899. Franklin. Egészvászon kötésben. Kissé megviselt.
13221.

1 000 HUF

Madách Imre: Az ember tragédiája. Budapest, 1893, Athenaeum. Viseltes, kiadói, rajzos, festett, (Gottermayer)  egészvászon kötésben.
13222.

1 200 HUF

13223.

1 400 HUF

Örkény István: Lágerek népe. Budapest, 1947, Budapest Székesfővárosi Irodalmi és Művészeti Intézet. Újrakötve félvászon kötésben.
13224.

1 600 HUF

13225.

9 000 HUF
24,39
28,13

13226.

9 000 HUF
24,39
28,13

13227.

5 000 HUF

Salma Lagelöf: Csodálatos utazás. Róna Emy könyvborító terve alapján. Budapest, é.n., Athenaeum. Viseltes, kiadói, illusztrált, félvászon kötésben.
13228.

1 400 HUF

13229.

8 000 HUF

13230.

4 400 HUF
11,92
13,75

13231.

7 000 HUF
18,97
21,88

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF