Number of items: 139

13232.

1 800 HUF

13233.

2 000 HUF

13234.

1 000 HUF

13235.

1 000 HUF

Shakspere remekei IV. kötet:János király-Macbeth-III. Richard-A makranczos hölgy. Remekírók képes könyvtára sorozatból. John Gilbert rajzaival.  Számos képpel.  Budapest,é.n.,  Wodianer F. és Fiai kiadásában. Kissé kopottas állapotban.
13236.

1 000 HUF

Shakspere remekei III. kötet: A szent-iváni-éji álom.- Julis Caesar- Lear király. Remekírók képes könyvtára sorozatból. John Gilbert rajzaival.  Számos képpel.  Budapest,é.n.,  Wodianer F. és Fiai kiadásában. Kissé kopottas állapotban.
13237.

1 000 HUF

Shakspere remekei II. kötet: A velencei kalmár- Antonius és Cleopatra- Hamlet. Remekírók képes könyvtára sorozatból. John Gilbert rajzaival.  Számos képpel.  Budapest,é.n.,  Wodianer F. és Fiai kiadásában. Kissé kopottas állapotban.
13238.

1 000 HUF

13239.

1 600 HUF

Shakspere remekei I. kötet: Coriolanus- Othello- Romeo és Julia. Remekírók képes könyvtára sorozatból. John Gilbert rajzaival.  Számos képpel.  Budapest,é.n.,  Wodianer F. és Fiai kiadásában. Kissé kopottas állapotban.
13240.

1 000 HUF

Váradi Antal: Elmult évekből. Elbeszélések. Budapest,1892, Singer és Wolfner. Foltos, kiadói egészvászon kötésben.
13241.

1 000 HUF

13242.

1 000 HUF

Katona József: Bánk bán. Dráma öt szakaszban. Bánk bán. Dráma öt szakaszban. Győr, 1888. Gross. 159 l. Megviselt egészvászon-kötésben.
13243.

Katona József: Bánk bán. Dráma öt szakaszban.
Bánk bán. Dráma öt szakaszban. Győr, 1888. Gross. 159 l. Megviselt egészvászon-kötésben.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF