https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Other rarities

Number of items: 139

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Hevesi József (szerk.): Magyar Dekameron. Száz magyar író, száz elbeszélése. V. kötet. Budapest, 1893, Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon kötésben, kissé viseltes állapotban.
1
13328.

Hevesi József (szerk.): Magyar Dekameron. Száz magyar író, száz elbeszélése. V. kötet. Budapest, 1893, Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon kötésben, kissé viseltes állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Number of bids:
0
 
Lemonnier Camille: L'Aumóne d'Amour. Illustrations de Matold et Millis. Paris, 1898, E. Guillaume. Kopottas egészvászon kötésben.
1
13329.

Lemonnier Camille: L'Aumóne d'Amour. Illustrations de Matold et Millis. Paris, 1898, E. Guillaume. Kopottas egészvászon kötésben.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Number of bids:
0
 
Pintér Jenő: Magyar nyelvvédő könyv. Bp., 1939, szerzői kiadás. 2 példány, papírkötésben, jó állapotban.
1
13330.

Pintér Jenő: Magyar nyelvvédő könyv. Bp., 1939, szerzői kiadás. 2 példány, papírkötésben, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Number of bids:
0
 
François Charpentier: La vie de Socrate. Par - - de l'Academie Francoise. Trifiéme Edition, reveue&augmentée. Amsterdam, M. DC. XCIX. Aux dépens d'Etienne Roger, Marchand Libraire chez qui on trouve toute forte de Mufique. Karton kötésben, korának megfelelő állapotú.
1
13331.

François Charpentier: La vie de Socrate. Par - - de l'Academie Francoise. Trifiéme Edition, reveue&augmentée. Amsterdam, M. DC. XCIX. Aux dépens d'Etienne Roger, Marchand Libraire chez qui on trouve toute forte de Mufique. Karton kötésben, korának megfelelő állapotú.

 
The item is not available
Starting price:
9 000 HUF
24,39
EUR
,
28,13
USD
Number of bids:
0
 
Juhász Attila: Remeg a Föld és az ember. Arad, 1940, Minorita Kultúrház. Rajzokkal, térképekkel és fényképekkel az 1940. november 10-i földrengésről. Kicsit szakadt papírkötésben, egyébként jó állapotban.
1
13332.

Juhász Attila: Remeg a Föld és az ember. Arad, 1940, Minorita Kultúrház. Rajzokkal, térképekkel és fényképekkel az 1940. november 10-i földrengésről. Kicsit szakadt papírkötésben, egyébként jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
Marci Tulii Ciceronis Cato Maior et Laelius seu de senectute et amicitia dialogi et Paradoxa. Lignitium [Liegnitz], 1792, David Siegert. Megviselt aranyozott félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
1
13333.

Marci Tulii Ciceronis Cato Maior et Laelius seu de senectute et amicitia dialogi et Paradoxa. Lignitium [Liegnitz], 1792, David Siegert. Megviselt aranyozott félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
Virgilii Maronis Opera I-III. Budae, 1817, Typis Regiae Universitatis Hungaricae. Félbőr kötésben, fedőlap kopottas, egyébként jó állapotú.
1
13334.

Virgilii Maronis Opera I-III. Budae, 1817, Typis Regiae Universitatis Hungaricae. Félbőr kötésben, fedőlap kopottas, egyébként jó állapotú.

 
Sold
Starting price:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Number of bids:
1
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment