https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Other rarities

Number of items: 139

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Grimm: Jancsi és Juliska. Prague, 1974, Artia. Lapozásnál, színes, felálló rajzokkal illusztrált. Viseletes állapotban.
1
13256.

Grimm: Jancsi és Juliska. Prague, 1974, Artia. Lapozásnál, színes, felálló rajzokkal illusztrált. Viseletes állapotban.

 
Sold
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Number of bids:
1
 
Bertók László: Hóból lábnyom. Válogatott új versek. Szerző által dedikált példány, "Szirmay Endrééknek sok szeretettel és jókívánsággal Pécs, 1985. aug. Bertók László" ajánlással. Kiadói egészvászon kötésben, fedőborítóval. Jó állapotban.
1
13257.

Bertók László: Hóból lábnyom. Válogatott új versek. Szerző által dedikált példány, "Szirmay Endrééknek sok szeretettel és jókívánsággal Pécs, 1985. aug. Bertók László" ajánlással. Kiadói egészvászon kötésben, fedőborítóval. Jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Number of bids:
0
 
Fodor András: Elveszett Évszak. Szerző által dedikált példány, "Szirmayéknak...az elveszett évszakok közt is a maradandót őrizve, szeretettel küldöm Fodor Bandi 987. XI. 9." ajánlással. Budapest, 1987, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötésben, fedőborítóval. Jó állapotban.
1
13258.

Fodor András: Elveszett Évszak. Szerző által dedikált példány, "Szirmayéknak...az elveszett évszakok közt is a maradandót őrizve, szeretettel küldöm Fodor Bandi 987. XI. 9." ajánlással. Budapest, 1987, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötésben, fedőborítóval. Jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
Takáts Gyula: Száz nap hegyen. Szerző által dedikált példány, "Bánki Gyulánénak sok szertetettel 975" ajánlással. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, fedőborítóval. Jó állapotban.
1
13259.

Takáts Gyula: Száz nap hegyen. Szerző által dedikált példány, "Bánki Gyulánénak sok szertetettel 975" ajánlással. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, fedőborítóval. Jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
1
 
Wiesinger Márton dr.:Állatkerti séta. Budapest,1958, Móra Ferenc.  Kissé viseltes egészvászon kötésben.
1
13260.

Wiesinger Márton dr.:Állatkerti séta. Budapest,1958, Móra Ferenc. Kissé viseltes egészvászon kötésben.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Number of bids:
0
 
Kertész Árpád: Kertész József (1837-1895). Kor- és életrajz A Kertész József Könyvnyomdája cég meg-alapításának ötvenedik évfordulója alkalmából. Első kiadás!  Bp. 1914. Kertész. 259p. Számos illusztrációval. Plakettel díszített, kiadói egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel. Hibátlan állapotban. Névre szóló példány!
1
13261.

Kertész Árpád: Kertész József (1837-1895). Kor- és életrajz A Kertész József Könyvnyomdája cég meg-alapításának ötvenedik évfordulója alkalmából. Első kiadás! Bp. 1914. Kertész. 259p. Számos illusztrációval. Plakettel díszített, kiadói egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel. Hibátlan állapotban. Névre szóló példány!

 
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Number of bids:
0
 
Lányi Viktor: Opera kalauz. Buadpest, 1937, Rózsavölgyi és Társa. Félvászon kötésben, jó állapotban.
1
13262.

Lányi Viktor: Opera kalauz. Buadpest, 1937, Rózsavölgyi és Társa. Félvászon kötésben, jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
4
 
Flamand kalendárium - Bp., 1983. Helikon kiadó, Ezütözött fémrátétes bársonyborítással, Soltész Zoltánné kísérőtanulmányával védőtokban
1
13263.

Flamand kalendárium - Bp., 1983. Helikon kiadó, Ezütözött fémrátétes bársonyborítással, Soltész Zoltánné kísérőtanulmányával védőtokban

 
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Number of bids:
0
 
Madzsar Gusztáv(Rudnyay Kálmán): Nevelőben. Bp., 1893, Lampel R. Egészbőr kötésben, enyhén kopott állapotban.
1
13264.

Madzsar Gusztáv(Rudnyay Kálmán): Nevelőben. Bp., 1893, Lampel R. Egészbőr kötésben, enyhén kopott állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
Luzsénszky Alfonz: Asszonyok könyve. Bp., 1931. Bethlen Gábor irodalmi és nyomdaipari vállalat 40p.
1
13265.

Luzsénszky Alfonz: Asszonyok könyve. Bp., 1931. Bethlen Gábor irodalmi és nyomdaipari vállalat 40p.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Number of bids:
0
 
Elias Lönnrot: A régi Kalevala előszava / Vanhan Kalevalan esipuhe. Bp., 1985. Hazafias Népfront - Akadémiai kiadó. Bibliofil, sorszámozott kiadás. Egészvészon kötésben. Szép állapotban / Bi-Lingual book
1
13266.

Elias Lönnrot: A régi Kalevala előszava / Vanhan Kalevalan esipuhe. Bp., 1985. Hazafias Népfront - Akadémiai kiadó. Bibliofil, sorszámozott kiadás. Egészvészon kötésben. Szép állapotban / Bi-Lingual book

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
1
 
Cudar gyönyörök - A borzalom íróiból: E. A. Poe, Lisle Adam, Hanns Heinz Evers Gustac Meyrink. Ford: Dóczi Pál. Békéscsaba,é.n., Tevan. Újszerű állapotban.
1
13267.

Cudar gyönyörök - A borzalom íróiból: E. A. Poe, Lisle Adam, Hanns Heinz Evers Gustac Meyrink. Ford: Dóczi Pál. Békéscsaba,é.n., Tevan. Újszerű állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment