Number of items: 139

Göre Gábor : Vakarts vagyis a zutosó könyvem mer a kutya mögbánta ha 9-tzet kölykezik de a guminizmust meg kölelött írnom. Írtam én magam az sallyát kezemmel Göre Gábor bíró úr. Nyomtatták ebbe a zesztendőbe Dante úr. Budapest,é.n.Fővárosi Nyomda. Illusztrált, kiadói egészvászon kötésben. Kissé kopottas állapotban.
13208.

2 800 HUF

(Gárdonyi Géza), Göre Gábor: No még öggyet vagy is ihol az kilentzedik könyvem... (Bp., 1925.) Globus. 112 l. számos szövegközti rajzzal, gazdagon illusztrálva, amelyek Mühlbeck K. munkái. Ebbül a könyvbül eza zelső eresztés!  Sorszámozott! Egészvászon sorozatkötésben
13209.

(Bp., 1925.) Globus. 112 l. számos szövegközti rajzzal, gazdagon illusztrálva, amelyek Mühlbeck K. munkái. Ebbül a könyvbül eza zelső eresztés! Sorszámozott! Egészvászon sorozatkötésben

4 000 HUF

P. de Kock: Gustav ou Le Mauvais Sujet par - - Tome premier. Bruelles, 1840, Mary- Müller. Félbőr kötésben. Sarkai kopottak, egyébként jó állapotú.
13210.

1 000 HUF

13211.

1 600 HUF

Várnai Zseni: Üldözött versek. Bp., 1945. Athenaeum.
13212.

1 800 HUF

13213.

800 HUF

13214.

3 200 HUF
8,67
10,00

13215.

1 000 HUF

Madách Imre: Az ember tragédiája. Budapest, é.n., Singer és Wolfner. Ragasztott papír kötésben,
13216.

1 600 HUF

Dante Aleghieri: Isteni színjáték. Fordította Babits Mihály. Bp., cca 1940.
13217.

800 HUF

Dante Komédiája. I-III. A pokol. A purgatórium. A paradicsom. Fordította Babits Mihály. Budapest, 1920, Révai. Kiadói egészvászon kötésben.
13218.

2 000 HUF

13219.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF