Books: Other rarities Number of items: 139
1040526
13208
233
Göre Gábor : Vakarts vagyis a zutosó könyvem mer a kutya mögbánta ha 9-tzet kölykezik de a guminizmust meg kölelött írnom. Írtam én magam az sallyát kezemmel Göre Gábor bíró úr. Nyomtatták ebbe a zesztendőbe Dante úr. Budapest,é.n.Fővárosi Nyomda. Illusztrált, kiadói egészvászon kötésben. Kissé kopottas állapotban.
2 800 HUF
1011846
13209
233
(Gárdonyi Géza), Göre Gábor: No még öggyet vagy is ihol az kilentzedik könyvem... (Bp., 1925.) Globus. 112 l. számos szövegközti rajzzal, gazdagon illusztrálva, amelyek Mühlbeck K. munkái. Ebbül a könyvbül eza zelső eresztés! Sorszámozott! Egészvászon sorozatkötésben
4 000 HUF
973190
13210
233
P. de Kock: Gustav ou Le Mauvais Sujet par - - Tome premier. Bruelles, 1840, Mary- Müller. Félbőr kötésben. Sarkai kopottak, egyébként jó állapotú.
1 000 HUF
1025802
13211
233
1 600 HUF
1024056
13212
233
Várnai Zseni: Üldözött versek. Bp., 1945. Athenaeum.
1 800 HUF
1010413
13213
233
994081
13214
233
3200
3 200 HUF
1023708
13215
233
1 000 HUF
1046602
13216
233
Madách Imre: Az ember tragédiája. Budapest, é.n., Singer és Wolfner. Ragasztott papír kötésben,
1 600 HUF
1008326
13217
233
Dante Aleghieri: Isteni színjáték. Fordította Babits Mihály. Bp., cca 1940.
1040540
13218
233
Dante Komédiája. I-III. A pokol. A purgatórium. A paradicsom. Fordította Babits Mihály. Budapest, 1920, Révai. Kiadói egészvászon kötésben.
2 000 HUF
1025656
13219
233
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house