Number of items: 175

Bendetz Móric: Grafológia a gyakorlatban. 70 analízis magyarázatokkal, 77 írásképpel. Bp., 1937, Bendetz és társa. Vászonkötésben, jó állapotban.
13237.

1 000 HUF

Perlaky Lajos: Napfényes életfilozófia. Budapest, 1943, Pantheon. Kiadói félvászon kötésben, kissé viseltes fedőlappal.
13238.

1 000 HUF

Fővárosi Közmunkák Tanácsa: A Szent Margitszigeti Premonrei templom. Budapest, 1932. Kiadói egészvászon kötésben.
13239.

3 200 HUF
8,67
10,00

13240.

1 000 HUF

Honthy István: Két veréb dalai. Költemények. Pécs, 1903. Ceruzás ajánlással, vászonkötésben, a borító kicsit szakadt, a kötés meglazult.
13241.

800 HUF

Boteach, Shmuley: Kóser szex. Bp., 2001, Sprinter. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
13242.

800 HUF

13243.

800 HUF

Márton József: Magyar-német és német-magyar lexicon, vagyis szókönyv. Első darab. Magyar-német rész. Bétsben, 1811. Pichler. Korabeli félbőr kötésben / Ungrisch-Deutsches und Deutsch-Ungrisches Lexicon, oder Wörterbuch. Hrsg. v. Joseph von Márton. Erster Band. Ungrisch-Deutscher Theil. Zweite verbesserte und vermehrte Auflage. Wien, 1811, Anton Pichler. Korabeli, dombornyomott gerincű, félbőr kötésben, töredezett gerinc és sarkok.
13244.

4 000 HUF

Bözödi György: Székely bánja. Budapest, é.n., Magyar Élet Kiadása. Kiadói félvászon kötésben. Korának megfelelő állapotban.
13245.

1 200 HUF

Karinthy Frigyes: Heuréka. Bp., 1927, Singer és Wolfner. Aranyozott egészvászon kötés, kopottas állapotban.
13246.

1 000 HUF

13247.

1 200 HUF

Hatalmas, nagyrészt régi könyv tétel, 50 db feletti, sok jó kiadással, érdemes megnézni
13248.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF