Books: Other rarities Number of items: 175
925805
13237
224
Bendetz Móric: Grafológia a gyakorlatban. 70 analízis magyarázatokkal, 77 írásképpel. Bp., 1937, Bendetz és társa. Vászonkötésben, jó állapotban.
1 000 HUF
979498
13238
224
Perlaky Lajos: Napfényes életfilozófia. Budapest, 1943, Pantheon. Kiadói félvászon kötésben, kissé viseltes fedőlappal.
1 000 HUF
979388
13239
224
3200
Fővárosi Közmunkák Tanácsa: A Szent Margitszigeti Premonrei templom. Budapest, 1932. Kiadói egészvászon kötésben.
3 200 HUF
979509
13240
224
1 000 HUF
924148
13241
224
Honthy István: Két veréb dalai. Költemények. Pécs, 1903. Ceruzás ajánlással, vászonkötésben, a borító kicsit szakadt, a kötés meglazult.
925870
13242
224
Boteach, Shmuley: Kóser szex. Bp., 2001, Sprinter. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban. 923979
13243
224
Dudichné Dr. Vendl Mária, Kocs Sándor: A drágakövek, különös tekintettel a mesterséges drágakövekre. Bp., Királyi Magyar Természettudományi Társulat, 1935. Félműbőr kötésben, az elülső borító utólag ragasztva, helyenként foltos. 964995
13244
224
Márton József: Magyar-német és német-magyar lexicon, vagyis szókönyv. Első darab. Magyar-német rész. Bétsben, 1811. Pichler. Korabeli félbőr kötésben / Ungrisch-Deutsches und Deutsch-Ungrisches Lexicon, oder Wörterbuch. Hrsg. v. Joseph von Márton. Erster Band. Ungrisch-Deutscher Theil. Zweite verbesserte und vermehrte Auflage. Wien, 1811, Anton Pichler. Korabeli, dombornyomott gerincű, félbőr kötésben, töredezett gerinc és sarkok.
4 000 HUF
978963
13245
224
Bözödi György: Székely bánja. Budapest, é.n., Magyar Élet Kiadása. Kiadói félvászon kötésben. Korának megfelelő állapotban.
1 200 HUF
979731
13246
224
Karinthy Frigyes: Heuréka. Bp., 1927, Singer és Wolfner. Aranyozott egészvászon kötés, kopottas állapotban.
1 000 HUF
980142
13247
224
1 200 HUF
980143
13248
224
Hatalmas, nagyrészt régi könyv tétel, 50 db feletti, sok jó kiadással, érdemes megnézni
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house