Number of items: 175

13213.

1 600 HUF

13214.

1 400 HUF

Paur Ödön (szerk.): Gazdák biztosító szövetkezete emlék albuma. A szövetkezeti székház épület felavatása alkalmára 1923. decz.6. Budapest, 1914, Pátria. Nagyon sok képpel illusztrált. Kiadói papír kötésben, korának megfelelő állapotban.
13215.

3 000 HUF

Haranghy Jenő : A rajzolás iskolája a kezdettől a művészetig. Bp., (1943.)Győző Andor. 130 rajzoldallal 32 műmelléklettel. Képzőművészeti alapmunka! Kiadói, félvászon kötésben, viseletes borítóval.
13216.

2 000 HUF

Magyar népmondák. Az ifjúság számára feldolgozta Radó Vilmos. Ébner Lajos képeivel. Bp., 1890, Lampel.  157p., 7 t. (színes kőnyomatok). Gottermayer féle, színes, rajzos vászonkötésben, kijáró lapokkal
13217.

Magyar népmondák. Az ifjúság számára feldolgozta Radó Vilmos. Ébner Lajos képeivel.
Bp., 1890, Lampel. 157p., 7 t. (színes kőnyomatok). Gottermayer féle, színes, rajzos vászonkötésben, kijáró lapokkal

1 800 HUF

Ráth-Végh István: A könyv komédiája. Bp., 1937, Cserépfalvi. Kiadói aranyozott papír kötés, gerincnél kopott, belül ragasztva, kopottas állapotban.
13218.

1 000 HUF

Weninger Vince: Politikai számtan. Harmadik kiadás. Bp., 1875, Athenaeum. Félvászon kötés, gerincnél szakadt, néhány lap vízfoltos, kopottas állapotban.
13219.

1 400 HUF

Misángyi ottó írányításával, dr., Hepp Ferenc dr.: AM. Kir. Testnevelési Főiskola muzeumi külön könyvgyűjteményének leírása. Budapest, 1943, AM. Kir testnevelési Főiskola Kiadványai.Illusztrált, kiadói papír kötésben, elvált, viseletes fedőborítóval.
13220.

3 000 HUF

Erdélyi köszöntő. [Bp.], 1938, Révai. Nyirő József, Makkai SÁndor, Tamási Áron, Dsida Jenő és mások írásaival. Bibliofil kiadás, 2486. sorszámozott példány. Kiadói halinakötésben, jó állapotban.
13221.

3 000 HUF

Maran, René: Batula. A Goncourt díjjal jutalmazott néger regény. Fordította Kosztolányi Dezső. Budapest, é.n., Légrády Nyomda. Kiadói papír kötésben, kissé viseltes állapotban.
13222.

1 600 HUF

Taurinus István: Paraszti háború. Hősköltemény Dózsa György harcáról, tetteiről haláláról. Írta 1514-1519-ben - - gyulafehérvári vikárius. Latin eredetiből fordította napjainkban Geréb László. Egykorú fametszetekkel. Budapest, é.n., Budapest Székesfőváros házinyomdája. Kiadói papír kötésben. Korának megfelelő állapotban.
13223.

1 600 HUF

Bárányné Oberschall Magda: Magyar bútorok. Bp., 1939, Officina. Kiadói kartontált kötés, képekkel illusztrált, jó állapotban.
13224.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF