Books: Other rarities Number of items: 175
894098
13213
224
1 600 HUF
894117
13214
224
1 400 HUF
979018
13215
224
Paur Ödön (szerk.): Gazdák biztosító szövetkezete emlék albuma. A szövetkezeti székház épület felavatása alkalmára 1923. decz.6. Budapest, 1914, Pátria. Nagyon sok képpel illusztrált. Kiadói papír kötésben, korának megfelelő állapotban.
3 000 HUF
981215
13216
224
Haranghy Jenő : A rajzolás iskolája a kezdettől a művészetig. Bp., (1943.)Győző Andor. 130 rajzoldallal 32 műmelléklettel. Képzőművészeti alapmunka! Kiadói, félvászon kötésben, viseletes borítóval.
2 000 HUF
977566
13217
224
Magyar népmondák. Az ifjúság számára feldolgozta Radó Vilmos. Ébner Lajos képeivel. Bp., 1890, Lampel. 157p., 7 t. (színes kőnyomatok). Gottermayer féle, színes, rajzos vászonkötésben, kijáró lapokkal
1 800 HUF
890095
13218
224
Ráth-Végh István: A könyv komédiája. Bp., 1937, Cserépfalvi. Kiadói aranyozott papír kötés, gerincnél kopott, belül ragasztva, kopottas állapotban.
1 000 HUF
885143
13219
224
Weninger Vince: Politikai számtan. Harmadik kiadás. Bp., 1875, Athenaeum. Félvászon kötés, gerincnél szakadt, néhány lap vízfoltos, kopottas állapotban.
1 400 HUF
984413
13220
224
Misángyi ottó írányításával, dr., Hepp Ferenc dr.: AM. Kir. Testnevelési Főiskola muzeumi külön könyvgyűjteményének leírása. Budapest, 1943, AM. Kir testnevelési Főiskola Kiadványai.Illusztrált, kiadói papír kötésben, elvált, viseletes fedőborítóval.
3 000 HUF
978935
13221
224
Erdélyi köszöntő. [Bp.], 1938, Révai. Nyirő József, Makkai SÁndor, Tamási Áron, Dsida Jenő és mások írásaival. Bibliofil kiadás, 2486. sorszámozott példány. Kiadói halinakötésben, jó állapotban.
3 000 HUF
978740
13222
224
Maran, René: Batula. A Goncourt díjjal jutalmazott néger regény. Fordította Kosztolányi Dezső. Budapest, é.n., Légrády Nyomda. Kiadói papír kötésben, kissé viseltes állapotban.
1 600 HUF
978149
13223
224
Taurinus István: Paraszti háború. Hősköltemény Dózsa György harcáról, tetteiről haláláról. Írta 1514-1519-ben - - gyulafehérvári vikárius. Latin eredetiből fordította napjainkban Geréb László. Egykorú fametszetekkel. Budapest, é.n., Budapest Székesfőváros házinyomdája. Kiadói papír kötésben. Korának megfelelő állapotban.
1 600 HUF
984743
13224
224
Bárányné Oberschall Magda: Magyar bútorok. Bp., 1939, Officina. Kiadói kartontált kötés, képekkel illusztrált, jó állapotban.
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house