Number of items: 175

Arany János balladái - Zichy Mihály rajzaival.  Bp, é.n. (1880k.) Ráth Mór (Hornyánszky ny.) II.kötet 10 balladával, kőnyomatos illusztrációkkal. 90p. Nagyméretű, gyönyörű album. Dúsan aranyozott, szecessziós, félbőr kötésben, aranyozott lapszélekkel. (A gerinc kis helyen igényesen retaurált). 38x46 cm.
13153.

60 000 HUF
162,60
187,50

Shakspere (Shakespeare) minden munkái. 1–19. kötet. (6 kötetbe kötve.) (Teljes!) Fordítják többen. Pest, 1864–1878. Emich G. – Ráth Mór. Első kiadás! A II/6.,7.; IV/11.,12.; V/14.,15.,16. kötetek: Bp., 1879–1881. Ráth Mór. Második kiadás a többi kötet. Kiadói, a költő dombornyomású portréjával díszített, dúsan aranyozott egészvászon kötésben, Egységes, nagyon szép sorozat. (Néhány kötet lapjain foltok)
13154.

Shakspere (Shakespeare) minden munkái. 1–19. kötet. (6 kötetbe kötve.) (Teljes!)
Fordítják többen. Pest, 1864–1878. Emich G. – Ráth Mór. Első kiadás! A II/6.,7.; IV/11.,12.; V/14.,15.,16. kötetek: Bp., 1879–1881. Ráth Mór. Második kiadás a többi kötet. Kiadói, a költő dombornyomású portréjával díszített, dúsan aranyozott egészvászon kötésben, Egységes, nagyon szép sorozat. (Néhány kötet lapjain foltok)

38 000 HUF
102,98
118,75

13155.

36 000 HUF
97,56
112,50

13156.

140 000 HUF
379,40
437,50

13157.

10 000 HUF

13158.

1835-ki Honművész második kötete. Julius-december.
Pest, 1835. Trattner-Károlyi ny. (6)+418-836p. Metszetek nélkül, egy kihajtható kottával. Kiadói papírkötésben. Szép állapotban

12 000 HUF

Tompa Mihály: Virágregék. Franklin. é. n. Gazdagon aranyozott díszkötésben. Gerinc elvált belül, egyébként szép állapotú.
13159.

6 000 HUF

Regélő. Szépművészeti első magyar folyóirat. Alapitá, és szerkezé Róthkrepf Gábor. 4. évi folyamat. 2. félév 1836-ki 2. köt. 53-104. sz.  Pesten, 1836. Trattner-Károlyi. 1 metszettel: Óbudai szigetek. 418-832 p. (első lap hiányos). Korabeli, vaknyomott egészvászon kötésben.
13160.

Regélő. Szépművészeti első magyar folyóirat. Alapitá, és szerkezé Róthkrepf Gábor. 4. évi folyamat. 2. félév 1836-ki 2. köt. 53-104. sz.
Pesten, 1836. Trattner-Károlyi. 1 metszettel: Óbudai szigetek. 418-832 p. (első lap hiányos). Korabeli, vaknyomott egészvászon kötésben.

10 000 HUF

13161.

4 000 HUF

Mécs László: Megdicsőülés. Budapest 1935, Mécs, Mártoncsik. Készült 300 számozott példányban; fenti példány számozatlan. Modern félpergamen-kötésben, gerincén tussal feliratozva, kisebb szakadásokkal
13162.

5 000 HUF

13163.

18 000 HUF
48,78
56,25

13164.

30 000 HUF
81,30
93,75

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF