Number of items: 175

A Neptun Budapesti evezős egylet 50 éve. Budapest, 1935, A Neptun Budapesti Evezős Egylet választmánya. Kopottas, egészvászon kötésben.
13177.

18 000 HUF
48,78
56,25

13178.

18 000 HUF
48,78
56,25

Vas Gereben munkáinak együttes kiadása. Sajtó alá rendezte Dr. Váli Béla és Dr. Sziklay János. Gyulai László rajzaival 10 kötetben. Budapest, Méhner Vilmos. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon kötés, festett lapszélek, illusztrált, jó állapotban.
13179.

14 000 HUF
37,94
43,75

13180.

Gyulai Pál költeményei. Radó Hirsch Nelli rajzaival. 5., bővített kiadás.

7 000 HUF
18,97
21,88

A távozó. Lányi Sarolta versei. Gyoma, Kner, 1915. Papírkötésben, jó állapotban.
13181.

2 000 HUF

13182.

3 000 HUF

13183.

2 000 HUF

Sicitura Astra 8.: Ezeregyéjszaka: A szép Hasszán Bedraddin története. Csak felnőttek! Pajzán történetek, csak 18 éven felülieknek! dr. faragó Elekné Könyvkiadó és terjesztő kiadása, é.n.
13184.

1 000 HUF

Borbély Pál: Labdarúgó Világbajnokság 1966. Bp., 1966, Sport. Kiadói papírkötés, fotókkal illusztrált, kissé kopottas állapotban.
13185.

1 200 HUF

13186.

1 000 HUF

13187.

1 000 HUF

13188.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF