Number of items: 175

Tóth Béla: Gül Baba. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., 1907, Lampel R. Gazdagon illusztrált. Aranyozott egészvászon kötés. Belső oldalon tulajdonosi bejegyzés, gerincnél kissé viseletes, egyébként jó állapotú.
13321.

3 600 HUF
9,76
11,25

Bloch Iván dr: Korunk nemi élete, tekintettel korunk műveltségére. Bp. 1910, Kostyál Jenő kiadása. Kiadói, aranyozott gerincű és táblájú egészvászon kötésben. Kissé kopottas fedőborítóval.
13322.

1 000 HUF

13323.

4 000 HUF

Székely Dezső (szerk.): Kedvelt 103 Magyar Népdal zongorára (czigányos modorban) vagy énekhangra. Budapest, cca 1904. Félvászon kötésben, korának megfelelő állapotban.
13324.

1 000 HUF

Bognár Ignác (gyűjtötte): 100 Magyar Népdal. Gyűjtötte -- zongora kíséretében kiadta Füredi Mihály, a Magyar Nemzeti Színház dalszínészeti tagja. Pest, 1853, Irodalmi Intézet. Aranyozott kiadói félvászon kötésben. Viseletes állapotban.
13325.

1 400 HUF

13326.

10 000 HUF

Bisztray Gyula, Szabó T. Attila, Tamás Lajos (szerk): Erdély Magyar Egyeteme. Az Erdélyi Egyetemi Gondolat és a M. Kir. Ferenc József Tudományegyetem története. Kolozsvár, 1941, Az Erdélyi Tudományos Intézet kiadása. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben. Az első kép, ill. borítója barna foltos, egyébként a korának megfelelő állapotban.
13327.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF