Number of items: 175

Reviczky Gyula összes költeményei. II. Rendezte: Koroda Pál. Budapest, 1895, Athenaeum. Gazdagon díszített, aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, aranyozott lapszél. Kissé kopott fedőlap, egyébként, jó állapotú.
13309.

2 000 HUF

Kaffka Margit Hangyaboly. Regény Bp. 1917. Nyugat. Első kiadás! Kiadói, illusztrált papírkötésben, Gara Arnold rajzával. Viseltes állapotban.
13310.

4 000 HUF

Vikár Béla (szerk.): A magyar népköltés remekei. I-II. kötet Első kötet: Szerelmi dalok. Második kötet: Balladák, románcok stb. Budapest, é.n., Lampel. Aranyozott, gazdagon díszített kiadói félvászon kötésben. Kissé kopottas fedőborítóval.
13311.

4 000 HUF

Horváth István: Kiáltás a halál ellen. Versek, 1971-1972. Kolozsvár, 1973, Dacia Könyvkiadó. A szerző üdvözlő soraival és dedikációjával. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
13312.

1 400 HUF

Bayer M. Emerika: A szeretet művei. Az ősi Egyiptom világából. Budapest, 1942, Merkantil. Felvágatlan példány. Kiadói papír kötésben. Jó állapotban.
13313.

2 800 HUF

Franka Tibor: Gyur(t)csány. Bp., 2005. A szerző névre szóló dedikációjával. Papírkötésben, jó állapotban.
13314.

2 400 HUF

1935 Társalkodó tudományos, művészeti 's mesterségi tekintetben. Szerkezti 's kiadja Helmeczy Mihály. Évfolyam 1-103/104. szám. (hiány: 1-28., 30.) Pesten, 1835., Landerer. Bajza József, Csató Pál, Jósika Miklós, Kölcsey Ferenc és mások írásaival.  Korabeli papírkötésben, jó állapotban. Tárgymutatóval
13315.

1935 Társalkodó tudományos, művészeti 's mesterségi tekintetben. Szerkezti 's kiadja Helmeczy Mihály. Évfolyam 1-103/104. szám. (hiány: 1-28., 30.)
Pesten, 1835., Landerer. Bajza József, Csató Pál, Jósika Miklós, Kölcsey Ferenc és mások írásaival. Korabeli papírkötésben, jó állapotban. Tárgymutatóval

10 000 HUF

Szőnyi Ottó: Régi magyar templomok. Bp. é.n. Műemlékek Orsz. Biz. – Magyar Könyvbarátok/Kir. Magy. Egyetemi Nyomda. 243 p. 41-176. oldalig képanyag (307 kép) Aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Szép példány.
13316.

4 600 HUF
12,47
14,38

Szűcs Árpád: A magyarok bejövetele. Feszty Árpád körképe. Bp., [1989], Háttér Kft. A körkép kihajtható, fekete-fehér kicsinyített másával. Az eredeti facsimile kiadás reprintje. Gazdagon díszített műbőr kötésben, jó állapotban.
13317.

3 600 HUF
9,76
11,25

Homoki nagy István: Szárnyas vadászmesterek fotóriport a vadászmadarakról Bp., 1947. Magyar könyvbarátok. Félvászon kötésben, kissé foltos
13318.

5 000 HUF

13319.

6 000 HUF

13320.

Pap Zoltán: Muzsikaszó. Regény dalban.

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF