Number of items: 175

13285.

2 400 HUF

1932 Nyomda és rokonipar évkönyve. felelős kiadó Székely Artúr
13286.

1 600 HUF

13287.

20 000 HUF
54,20
62,50

13288.

20 000 HUF
54,20
62,50

13289.

8 000 HUF

13290.

4 000 HUF

Vargha Gyula bevezetésével: Magyar népdalok. Élő könyvek. Magyar klasszikusok. XXXIX. kötet. Budapest, é.n.,Kisfaludy Társaság. Aranyozott kiadó egészvászon kötésben.  Gerinc kissé kopottas.
13291.

800 HUF

13292.

5 000 HUF

13293.

1 000 HUF

13294.

3 000 HUF

13295.

1 600 HUF

13296.

100 HUF
0,27
0,31

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF