https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Other rarities

Number of items: 175

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Az Uj idők egészségi kódexe. Bp. é.n. Singer és Wolfner. Belül kissé sérült egészvászon kötésben
1
13297.

Az Uj idők egészségi kódexe. Bp. é.n. Singer és Wolfner. Belül kissé sérült egészvászon kötésben

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Number of bids:
0
 
TÓTH Béla: A magyar anekdotakincs IV. kötet Gyűjtötte és magyarázza: -- /Thesaurus anecdoton hungarorum/ Bp., é.n. Singer és Wolfner. Díszes, dombornyomott, aranyozott, egészvászon kötésben, festett lapszélek. Tulajdonosi bejegyzésekkel, gerinc kissé kopottas.
1
13298.

TÓTH Béla: A magyar anekdotakincs IV. kötet
Gyűjtötte és magyarázza: -- /Thesaurus anecdoton hungarorum/ Bp., é.n. Singer és Wolfner. Díszes, dombornyomott, aranyozott, egészvászon kötésben, festett lapszélek. Tulajdonosi bejegyzésekkel, gerinc kissé kopottas.

 
The item is not available
Starting price:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Number of bids:
0
 
TÓTH Béla: A magyar anekdotakincs III. kötet Gyűjtötte és magyarázza: -- /Thesaurus anecdoton hungarorum/ Bp., é.n. Singer és Wolfner. Díszes, dombornyomott, aranyozott, egészvászon kötésben, festett lapszélek. Tulajdonosi bejegyzésekkel, gerinc kissé kopottas.
1
13299.

TÓTH Béla: A magyar anekdotakincs III. kötet
Gyűjtötte és magyarázza: -- /Thesaurus anecdoton hungarorum/ Bp., é.n. Singer és Wolfner. Díszes, dombornyomott, aranyozott, egészvászon kötésben, festett lapszélek. Tulajdonosi bejegyzésekkel, gerinc kissé kopottas.

 
The item is not available
Starting price:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Number of bids:
0
 
RÉVAI NAGY LEXIKONA I-XX. kötet Bp., 1911-1935, Révai testvérek. Eredeti kiadás! Több száz színes és fekete-fehér melléklettel, térképpel, táblázattal, stb., több ezer szövegközti képpel, ábrával. - Kiadói, egységes, gerincén aranyozott vászonkötésben, az elülső táblán vaknyomásos díszítéssel. Gerincnél kissé kopottak, egyébként jó állapotban vannak.
1
13300.

RÉVAI NAGY LEXIKONA I-XX. kötet
Bp., 1911-1935, Révai testvérek. Eredeti kiadás!
Több száz színes és fekete-fehér melléklettel, térképpel, táblázattal, stb., több ezer szövegközti képpel, ábrával. - Kiadói, egységes, gerincén aranyozott vászonkötésben, az elülső táblán vaknyomásos díszítéssel. Gerincnél kissé kopottak, egyébként jó állapotban vannak.

 
The item is not available
Starting price:
30 000 HUF
81,30
EUR
,
93,75
USD
Number of bids:
0
 
Nyírő József: Isten igájában. Bp., 1936, Révai. Kiadói halina kötés, kissé kopottas kötésben
1
13301.

Nyírő József: Isten igájában. Bp., 1936, Révai. Kiadói halina kötés, kissé kopottas kötésben

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Number of bids:
0
 
Balázs Béla: Emberek a határon. Budapest, 1949, Szikra. Kopottas félvászon kötésben.
1
13302.

Balázs Béla: Emberek a határon. Budapest, 1949, Szikra. Kopottas félvászon kötésben.

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
1
 
Fellner Frigyes: Ausztria és Magyarország nemzeti jövedelme. Székfoglaló. Felolvasta 1916 Márczius 6. Budapest, 1916, Magyar Tudományos Akadémia. Félvászon kötésben.
1
13303.

Fellner Frigyes: Ausztria és Magyarország nemzeti jövedelme. Székfoglaló. Felolvasta 1916 Márczius 6. Budapest, 1916, Magyar Tudományos Akadémia. Félvászon kötésben.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
Karl Kraus: Bucsuztató. Halotti ének. Az Osztrák Magyar Monarchia fölött. Károlyi Könyvtár. Szerkeszti Apor Dezső. Kultura Kiadása.  Illusztrált kiadói papír kötésben, viseletes állapotban.
1
13304.

Karl Kraus: Bucsuztató. Halotti ének. Az Osztrák Magyar Monarchia fölött. Károlyi Könyvtár. Szerkeszti Apor Dezső. Kultura Kiadása. Illusztrált kiadói papír kötésben, viseletes állapotban.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
2
 
1936 A Hegedűs hírlapiroda kölcsönkönyvtár jegyzéke; Oradea, 1936
1
13305.

1936 A Hegedűs hírlapiroda kölcsönkönyvtár jegyzéke; Oradea, 1936

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
Szondy György: A III. b. tanárt választ - Fejes Gyula rajzaival Bp., é.n. Singer és Wolfner. Gerincén hibás félvászon kötésben
1
13306.

Szondy György: A III. b. tanárt választ - Fejes Gyula rajzaival Bp., é.n. Singer és Wolfner. Gerincén hibás félvászon kötésben

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
Gábor Andor: Halottak arca.  A szerző kiadása, é.n. Kiadói papírkötésben. Viseletes állapotban.
1
13307.

Gábor Andor: Halottak arca. A szerző kiadása, é.n. Kiadói papírkötésben. Viseletes állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
0
 
Kassák Lajos: Angyalföld. Budapest, (1929), Pantheon. Első kiadás! A szerző által tervezett, színes, kiadói papírborítóban. Viseletes állapotban.
1
13308.

Kassák Lajos: Angyalföld. Budapest, (1929), Pantheon. Első kiadás! A szerző által tervezett, színes, kiadói papírborítóban. Viseletes állapotban.

 
Sold
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
1
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment