https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Other rarities Number of items: 175
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
933942
13249
224
0
5000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
A magyar akt-kiállítás albuma. Összeállították Lyka Károly, Majovszky Pál és Petrovics Elek. Bp., 1926, Művészet. Illusztrált, kiadói aranyozott egészvászon Gottermayer kötés, nagyon szép állapotban.
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
911201
13250
224
0
8000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
A Franklin kézi lexikona I-III. Teljes sorozat. Bp., 1912. Franklin Társulat. Egységes szecessziós félvászon kötésben.
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
728356
13251
224
0
2800
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Dr. Ballagi Mór: Új teljes német és magyar szótár. Magyar-német rész; Német-magyar rész. Ötödik kiadás. Bp., é.n., Franklin-Társulat. Kiadói, dombornyomott, aranyozott félbőr kötésben, márványozott élmetszéssel, két kötetben, jó állapotú / German-Hungarian dictionary, half-leather binding, good condition
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
587420
13252
224
0
8000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
A Franklin kézi lexikona I-III. Teljes. Bp., 1912. Franklin Társulat. Szecessziós félbőr kötésben. (Egyik kötet gerince elhasadt, de könnyen javítható)
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
635487
13253
224
0
8000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Révai Nagy Lexikona (I-IX. kötet) Bp., 1911-1935, Révai. 9 db(1., 2., 3., 4., 5., 6., 8., 9., 10.). Több száz színes és fekete-fehér melléklettel, térképpel, táblázattal, stb., több ezer szövegközti képpel, ábrával. - Kiadói, egységes, gerincén aranyozott vászonkötésben, az elülső táblán vaknyomásos díszítéssel.
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
712076
13254
224
0
800
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
A Pallas nagy lexikona 14. kötet. Bp., 1894. Számos litho képpel és térképpel. Aranyozott félbőr kötésben
The item is not available
899310
13255
224
0
2000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Ernyey Béla: Az álmok veszélyes dolgok. Bp., 1987. Zeneműkiadó. Dedikált!
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
894672
13256
224
0
4000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Jókai album (Képek, adatok, okmányok Jókai Mór életéből) (Bp. 1909. Pesti Napló-Hornyánszky Jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
910821
13257
224
0
3000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Toller, Ernst: Fecskekönyv. (Fordította Franyó Zoltán) Bp. 1947. Cserépfalvi. (Popper nyomda, Monor) 59 p. Kissé sérült papírkötésben. Ritka!
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
916656
13258
224
0
8000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Tompa Mihály összes költeményei. I.-III. kötet. Rendezték barátai, Arany János, Gyulai Pál, Lévay József és Szász Károly 1870. Bp. 1870. Franklin-Társulat. 394; 437; 462;p. Az első kötetben a költő életrajzával. (1 t., a költő arcképe és egy két kap kijár) Dúsan aranyozott kiadói egészvászon díszkötésben, festett lapszélekkel, névbejegyzéssel. Jó állapotban
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
909074
13259
224
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Bartók Lajos: Thurán Anna. Történelmi dráma. Bp., 1888. Nagel Ottó. Félvászon kötésben.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
909803
13260
224
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Simon Lajos- Móra László: Az Országos Gárdonyi Géza Irodalmi Társaság évkönyve 1926.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment