Number of items: 175

Péntek János: A kalotaszegi népi hímzés és szókincse. Bukarest, 1979, Kriterion Könyvkiadó. Kiadói karton kötésben, szakadozott fedőborítóval, korának megfelelő állapotban.
13189.

2 600 HUF
7,05

13190.

4 000 HUF

Nemes G. zsuzsanna (szerk.): Petőfi Sánor 150. születési évfordulójára kiadott emlék könyv, 3db. A szerző legszebb szerelmes verseiből válogatva. A rajzokat készítette: Reich Károly. A könyv három különböző méretben jelent meg: album,- közép- és mini. Reich Károly által dedikált példány! Gazdagon illusztrált kiadvány. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, fedőborító kissé szakadozott, egyébként jó állapotban.
13191.

2 000 HUF

Magyar cél. Az erkölcsi forradalom programja. Ez évben második kiadás. Budapest, 1939, EMSzO és Kalot. Kiadói papír kötésben.
13192.

3 000 HUF

13193.

1 000 HUF

"Utazás Délolaszországban és Sziciliában írásban és képben 1913 február 22.-től martius hó 19.-ig. Napló alakjában Rigmusokba szedve. Illusztrációkkal bőven felszerelve. Kövön lenyomatva. Zsinórral fűzötten Doctor Ring Béla ur részére küldöttem. Budapest, 1913 április hó." Olvashatatlan aláírás
13194.

800 HUF

Gyűjtemény Ady Endre verseiből. Budapest, 1918, Nyugat Folyóirat kiadása. Kiadói papír kötésben. Fedőlap leszakadt, hátsó fedőlap kettészakítva.
13195.

8 000 HUF

Pogány József: Harcok emberei. Irodalom és politika. Bp., 1911, Népszava Könyvkereskedés. Dedikált példány! Kiadói papír kötésben. A fedőlap gerincnél elvált, szakadozott.
13196.

800 HUF

Ignotus: Olvasás közben. (Uj folyam) Wien, 1922, Verlag Julius Fischer. Kiadói papír kötésben. A fedőlap egy része hiányzik.
13197.

800 HUF

Reményik Zsigmond: Mese habbal. Kiadói papír kötésben. Bp., 1934, Faust Könyvkiadó. Kiadói papír kötéseben. A fedőlap elvált, gerinc borító szakadozott.
13198.

800 HUF

Reményik Zsigmond: Bolhacirkusz. Bp,. 1932, Spitzer. A fedőlap teljesen hiányzik, szakadozott lapszélek.
13199.

800 HUF

13200.

18 000 HUF
48,78
56,25

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF