Nemes G. zsuzsanna (szerk.): Petőfi Sánor 150. születési évfordulójára kiadott emlék könyv, 3db. A szerző legszebb szerelmes verseiből válogatva. A rajzokat készítette: Reich Károly. A könyv három különböző méretben jelent meg: album,- közép- és mini. Reich Károly által dedikált példány! Gazdagon illusztrált kiadvány. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, fedőborító kissé szakadozott, egyébként jó állapotban.