https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Other rarities

Number of items: 175

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Lévay Mihály: A Boldogságos Szűz Mária élete, tisztelete, szenthelyei, legendái, Budapest, 1935, Franklin-Társulat 511p. 13 műmelléklettel Dombornyomott egészvászon kötésben (néhány lap kissé foltos, a kötésen kis hibák)
1
11733.

Lévay Mihály: A Boldogságos Szűz Mária élete, tisztelete, szenthelyei, legendái, Budapest, 1935, Franklin-Társulat 511p. 13 műmelléklettel Dombornyomott egészvászon kötésben (néhány lap kissé foltos, a kötésen kis hibák)

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
Spirago Ferenc: Katholikus katekizmus felnőttek számára I.-III kötet, Bp., 1898 Pázmány sajtó. Vaknyomott, aranyozott gerincű egészvászon kötésben, jó állapotban
1
11734.

Spirago Ferenc: Katholikus katekizmus felnőttek számára I.-III kötet, Bp., 1898 Pázmány sajtó. Vaknyomott, aranyozott gerincű egészvászon kötésben, jó állapotban

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
Magyar remekírók sorozat A magyar irodalom főművei sorozat 44 kötete. 1904-1906. Franklin. Az írók arcképével illusztrálva. Egységes, aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Egy két kötettől eltekintve jó állapotú sorozat 44 db
1
11735.

Magyar remekírók sorozat A magyar irodalom főművei sorozat 44 kötete. 1904-1906. Franklin. Az írók arcképével illusztrálva. Egységes, aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Egy két kötettől eltekintve jó állapotú sorozat 44 db

 
The item is not available
Starting price:
16 000 HUF
43,36
EUR
,
50,00
USD
Number of bids:
0
 
Nagy átnézetlen főként háború előtti könyveket tartalmazó tétel, jobb kiadásokkal
1
11736.

Nagy átnézetlen főként háború előtti könyveket tartalmazó tétel, jobb kiadásokkal

 
Sold
Starting price:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Number of bids:
3
 
Gárdonyi Géza munkái sorozat 18 kötete. Bp. 1924-1938. Dante. Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben. Nagyrészt jó állapotban
1
11737.

Gárdonyi Géza munkái sorozat 18 kötete. Bp. 1924-1938. Dante. Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben. Nagyrészt jó állapotban

 
The item is not available
Starting price:
9 000 HUF
24,39
EUR
,
28,13
USD
Number of bids:
0
 
Victor Hugo: Nyomorultak. 1-4. hibátlan állapotban
1
11738.

Victor Hugo: Nyomorultak. 1-4. hibátlan állapotban

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Number of bids:
0
 
Remekírók képes könyvtára 32 kötet. Szerk. Radó Antal Bp. 1901-1908, Lampel. Kiadói, zöld, liliomos, aranyozott egészvászon-kötésben
1
11739.

Remekírók képes könyvtára 32 kötet. Szerk. Radó Antal Bp. 1901-1908, Lampel. Kiadói, zöld, liliomos, aranyozott egészvászon-kötésben

 
The item is not available
Starting price:
28 000 HUF
75,88
EUR
,
87,50
USD
Number of bids:
0
 
Hóman Bálint - Szekfű Gyula: Magyar történet. Első kiadás! I.-VIII. kötet. Teljes! Bp., 1928-1933, Egyetemi Nyomda. Kiadói félbőr-kötésben, jó állapotú sorozat.
1
11740.

Hóman Bálint - Szekfű Gyula: Magyar történet. Első kiadás! I.-VIII. kötet. Teljes! Bp., 1928-1933, Egyetemi Nyomda. Kiadói félbőr-kötésben, jó állapotú sorozat.

 
The item is not available
Starting price:
74 000 HUF
200,54
EUR
,
231,25
USD
Number of bids:
0
 
Óriási háború előtti könyvtétel nagy ládában jobb kiadásokkal, érdekességekkel
1
11741.

Óriási háború előtti könyvtétel nagy ládában jobb kiadásokkal, érdekességekkel

 
Sold
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Number of bids:
1
 
Felerészt német könyveket tartalmazó könyvtétel, kb 25 db / cca 25 mostly German books
1
11742.

Felerészt német könyveket tartalmazó könyvtétel, kb 25 db / cca 25 mostly German books

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Number of bids:
0
 
A Műveltség könyvtára 3 kötet: Márki Sándor: Az ó- és középkor története. Márki Sándor: Az újkor és a legújabb kor története.Marczali Henrik: Magyarország története. Bp. 1905–1910. Athenaeum. Egységes kiadói félbőr-kötésben, minden kötéstáblán réz-plakettel.
1
11743.

A Műveltség könyvtára 3 kötet: Márki Sándor: Az ó- és középkor története. Márki Sándor: Az újkor és a legújabb kor története.Marczali Henrik: Magyarország története. Bp. 1905–1910. Athenaeum. Egységes kiadói félbőr-kötésben, minden kötéstáblán réz-plakettel.

 
The item is not available
Starting price:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Number of bids:
0
 
Cithara Sanctorum Pisné Duchownj, Staré y Nové... Knéze Giřjka Tranowského.., Pest cca 1820-as kiadás, az első 48 oldal egy későbbi kiadás lapjaival helyettesítve, Vaknyomott, kissé hibás, csatos egészbõr kötéssel / cca 1820 Slovakian Bible in nice leather binding. the first 48 page is from a later edition.
1
11744.

Cithara Sanctorum Pisné Duchownj, Staré y Nové... Knéze Giřjka Tranowského.., Pest cca 1820-as kiadás, az első 48 oldal egy későbbi kiadás lapjaival helyettesítve, Vaknyomott, kissé hibás, csatos egészbõr kötéssel / cca 1820 Slovakian Bible in nice leather binding. the first 48 page is from a later edition.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment