Number of items: 175

11745.

1 000 HUF

11746.

2 000 HUF

11747.

50 000 HUF
135,50
156,25

1976 Halász Előd: Magyar-Német szótár I-II. kötet, Akadémia Kiadó, Bp., egészvászon kötésben, jó állapotban
11748.

4 000 HUF

Halász Előd: Német-Magyar szótár I-II. kötet, Akadémia Kiadó, Bp., 1942, egészvászon kötésben, jó állapotban
11749.

4 000 HUF

11750.

2 000 HUF

11751.

9 000 HUF
24,39
28,13

1983  Az erdők világa kiállítás illusztrált katalógusa magyar-német nyelven+ a kiállítás meghívója/ "Die Welt der Wälder" Ausstellungskatalog + Einladung , Wild of woods
11752.

1983 Az erdők világa kiállítás illusztrált katalógusa magyar-német nyelven+ a kiállítás meghívója/
"Die Welt der Wälder" Ausstellungskatalog + Einladung , Wild of woods

800 HUF

Juseph Klausner: Jézus és kora.Káldor György Könyvkiadó Budapest 1946. 386p. jó állapotban, gerince kicsit sérült, kemény borítással ezüstözött dombornyomattal
11753.

800 HUF

11754.

800 HUF

1957 Boccaccio: Dekameron I-II. kötet, minikönyv, Szépirodalmi Könyvkiadó, kiadói egészbőr kötésben, szép állapotban
11755.

1 000 HUF

1958 Vághegyi Károly: Mozdonyvezetők zsebkönyve, Műszaki Könyvkiadó Bp., sok ábrával, kiadói vászonkötésben
11756.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF