https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Other rarities Number of items: 175
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
433355
11745
159
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Lukács György: A modern dráma fejlődésének története. I-II. köt. Bp. 1911. Franklin. Kiadói fűzött papírkötésben. Hiánytalan, de szétvált kötés és sérült borítók.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
475406
11746
159
0
2000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Nagy vegyes könyvtétel: munkásmozgalmi könyvek, Leninnel kapcsolatos könyvek, 7db Hahota újság
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
489491
11747
159
0
50000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Jókai Mór művei 1-50. centenáriumi kiadás sorozat, 1926 Budapest Franklin - Társulat nyomdája, kiadói aranyozott dombornyomott egész vászon kötésben, nagyon szép minőségben
The item is not available
Starting price:
50 000 HUF
482462
11748
159
0
4000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
1976 Halász Előd: Magyar-Német szótár I-II. kötet, Akadémia Kiadó, Bp., egészvászon kötésben, jó állapotban
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
482464
11749
159
0
4000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Halász Előd: Német-Magyar szótár I-II. kötet, Akadémia Kiadó, Bp., 1942, egészvászon kötésben, jó állapotban
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
476887
11750
159
0
2000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
1910 Jászi Oszkár: Huszadik század - Társadalomtudományi és Szociálpolitikai Szemle XXI. kötete, január-július, Deutsch Zsigmond és Társa kiadása, Bp., újrakötve, a gerince elválva
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
466347
11751
159
0
9000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Új idők lexikona I.-XXIV. kötet. (hiány: 5,18,24) (kétszer 6,9.), Signer és Wolfner Irodalmi intézet, Budapest Egységes, aranyozott kiadói egészvászon kötésben általában a legtöbb kötet az eredeti megrendelői kartonborítékban!
Starting price:
9 000 HUF
490153
11752
159
0
800
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
1983 Az erdők világa kiállítás illusztrált katalógusa magyar-német nyelven+ a kiállítás meghívója/ "Die Welt der Wälder" Ausstellungskatalog + Einladung , Wild of woods
The item is not available
490172
11753
159
0
800
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Juseph Klausner: Jézus és kora.Káldor György Könyvkiadó Budapest 1946. 386p. jó állapotban, gerince kicsit sérült, kemény borítással ezüstözött dombornyomattal
The item is not available
477729
11754
159
0
800
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
3db 1945 előtti könyv: Flaubert-Madame Bovary, Száz magyarok könyvei, Németh Johanna- Szeretni, szenvedni...
The item is not available
480370
11755
159
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
1957 Boccaccio: Dekameron I-II. kötet, minikönyv, Szépirodalmi Könyvkiadó, kiadói egészbőr kötésben, szép állapotban
Starting price:
1 000 HUF
486844
11756
159
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
1958 Vághegyi Károly: Mozdonyvezetők zsebkönyve, Műszaki Könyvkiadó Bp., sok ábrával, kiadói vászonkötésben
Starting price:
1 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment