Number of items: 175

Erős László: Képeslapok könyve. Kriteiron, Bukarest, 1985
11697.

1 400 HUF

Kreith Béla: II. Rákóczy Ferencz és korának története a legjobb kutfők nyomán. Szerk. ~.Bp. 1905. Athenaeum. 1 t. (címkép) 56 p. 28 t. (ebből egy kihajtható)
11698.

4 000 HUF

2db klf sci-fi témájú könyv: Marton Béla-A ceresz foglyai, Havas Zsigmond-Az acélember
11699.

1 800 HUF

11700.

2 000 HUF

~1960 Johann Wolfgang Goethe: Das Tagebuch, évkönyv színes illusztrációkkal, kiadói egészvászon kötésben, szép állapotban
11701.

2 800 HUF

11702.

1 000 HUF

5 db könyv és nyomtatvány, köztük 2db kiadás az Erdélyi Szépmíves Céhtől, és Széchenyi Zsigmond Nahar című indiai útinaplója
11703.

1 000 HUF

Szerb Antal: Magyar irodalom-történet. Gyoma, 1991. Kner nyomda. Corvina. Aranyozott egészvászon kötésben. Szép állapotban
11704.

800 HUF

Recska Endre: Kések, borotvák, ollók, vágó- és szúrófegyverek védjegyei (1876-1945). Új állapotban. Bp., Szerzői kiadás 800 jellel és képekkel. 270p.
11705.

3 800 HUF
10,30
11,88

Ábrányi Kornél: Elméleti s gyakorlati összhangzattan. Bp., 1881 Franklin. 344p. aranyozott gerincű félvászon kötésben. Szép állapotban
11706.

3 400 HUF
9,21
10,63

Buza Márton 50 éves, 1971. Mikrokönyv, sorszámozva, plexi-tokban
11707.

2 000 HUF

Némelly étkek készítési módgya, XVIII. századi kéziratokból összeállította Scham Ferenc. Bp, Egyetemi Nyomda, 1978. Minikönyv korabeli illusztrációkkal
11708.

1 500 HUF
4,07
4,69

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF