Books: Other rarities Number of items: 175
504778
11697
159
Erős László: Képeslapok könyve. Kriteiron, Bukarest, 1985
1 400 HUF
504542
11698
159
Kreith Béla: II. Rákóczy Ferencz és korának története a legjobb kutfők nyomán. Szerk. ~.Bp. 1905. Athenaeum. 1 t. (címkép) 56 p. 28 t. (ebből egy kihajtható)
4 000 HUF
478108
11699
159
2db klf sci-fi témájú könyv: Marton Béla-A ceresz foglyai, Havas Zsigmond-Az acélember
1 800 HUF
469322
11700
159
2 000 HUF
484770
11701
159
~1960 Johann Wolfgang Goethe: Das Tagebuch, évkönyv színes illusztrációkkal, kiadói egészvászon kötésben, szép állapotban
2 800 HUF
453819
11702
159
1 000 HUF
509287
11703
159
5 db könyv és nyomtatvány, köztük 2db kiadás az Erdélyi Szépmíves Céhtől, és Széchenyi Zsigmond Nahar című indiai útinaplója
1 000 HUF
477195
11704
159
Szerb Antal: Magyar irodalom-történet. Gyoma, 1991. Kner nyomda. Corvina. Aranyozott egészvászon kötésben. Szép állapotban 489343
11705
159
3800
Recska Endre: Kések, borotvák, ollók, vágó- és szúrófegyverek védjegyei (1876-1945). Új állapotban. Bp., Szerzői kiadás 800 jellel és képekkel. 270p.
3 800 HUF
489377
11706
159
3400
Ábrányi Kornél: Elméleti s gyakorlati összhangzattan. Bp., 1881 Franklin. 344p. aranyozott gerincű félvászon kötésben. Szép állapotban
3 400 HUF
506168
11707
159
Buza Márton 50 éves, 1971. Mikrokönyv, sorszámozva, plexi-tokban
2 000 HUF
506116
11708
159
1500
Némelly étkek készítési módgya, XVIII. századi kéziratokból összeállította Scham Ferenc. Bp, Egyetemi Nyomda, 1978. Minikönyv korabeli illusztrációkkal
1 500 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house