Number of items: 175

Vörösmarty epikai költeményei I. kötet - Sajtó alá rendezte Gyulay Pál, Bp. 1884-1885, Méhner, Franklin társulat, Dúsan aranyozott kiadói egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel (gerinc sérült)
11673.

1 000 HUF

Adolf Hoffmeister: Repülővel napkeletnek. Pozsony 1961. Szlovákiai szépirodalmi könyvkiadó
11674.

800 HUF

4db horgászkönyv kifogástalan állapotban, köztük pl.: A halak ösztönei és szokásai, Változatok a ponty horgászatára stb.
11675.

800 HUF

Gustave Vapereau: Dictionnaire universel des contemporains. Paris, 1880, Librairie Hachette. Félbőr kötésben, jó állapotban / Lexicon in half-leather cover, good condition
11676.

Gustave Vapereau: Dictionnaire universel des contemporains. Paris, 1880, Librairie Hachette. Félbőr kötésben, jó állapotban /
Lexicon in half-leather cover, good condition

5 000 HUF

Meyers Konversations-Lexikon. 4. Auflage, Bd. 3 (Blattkäfer-Chimbote), mit 25 Illustrationsbeilagen und 245 Abbildungen. Leipzig, 1886, Verlag des Bibliographischen Instituts. Sérült aranyozott félbőr kötésben / Meyers lexicon with illustrations, in half-leather cover (damaged!)
11677.

Meyers Konversations-Lexikon. 4. Auflage, Bd. 3 (Blattkäfer-Chimbote), mit 25 Illustrationsbeilagen und 245 Abbildungen. Leipzig, 1886, Verlag des Bibliographischen Instituts. Sérült aranyozott félbőr kötésben /
Meyers lexicon with illustrations, in half-leather cover (damaged!)

1 000 HUF

4db horgászkönyv kiváló állapotban, köztük: Különféle halaink és horgászatuk, Horgászok barkácskönyve, stb.
11678.

800 HUF
11

3db jó állapotú akvarisztika témájú könyv: Akvarisztika, Korszerű akvarisztika, Az aranyhal és a díszponty
11679.

1 000 HUF

Modern Könyvtár: Így írtok ti. Harmadik kiadás. Bp., 1912 Pantheon.
11680.

800 HUF

Bajza József Összegyűjtött munkái. Második, bővített kiadás Toldy Ferencz által. I-II. kötet egybekötve. Pest 1861. Heckenast. 222p. korabeli félvászon kötésben
11681.

2 000 HUF

Vom Fels zum Meer. Spemann`s Illustrierte Zeitschrift für das deutsche Haus, 3 Bde (Okt.1882-März 1883; April 1883-Sept. 1883; Okt.1883-März 1884). Stuttgart, 1882-1883, W. Spemann. Aranyozott félbőr kötésben, sérülésekkel, belül jó állapotban / Illustrated journals in half-leather cover, minor faults, inside in good shape
11682.

Vom Fels zum Meer. Spemann`s Illustrierte Zeitschrift für das deutsche Haus, 3 Bde (Okt.1882-März 1883; April 1883-Sept. 1883; Okt.1883-März 1884). Stuttgart, 1882-1883, W. Spemann. Aranyozott félbőr kötésben, sérülésekkel, belül jó állapotban /
Illustrated journals in half-leather cover, minor faults, inside in good shape

5 000 HUF

Sakk Informator 91 és 94 (2004, 2005). A jelentősebb versenyek leírásai kommentárokkal
11683.

2 000 HUF

11684.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF