Number of items: 175

11685.

2 000 HUF

James Harpur- Jennifer westwood: Legendák földjén. Bp. 1994. magyar könyvklub. Szép állapotú album 240p.
11686.

800 HUF

Híres szerelmesek. Bp., 1902. Franklin. 328 p. A világtörténelem romantikus történetei. Kívül kissé laza gyöngykötésben aranyozott lapszélekkel,  dúsan illusztrálva.
11687.

Híres szerelmesek. Bp., 1902. Franklin. 328 p.
A világtörténelem romantikus történetei. Kívül kissé laza gyöngykötésben aranyozott lapszélekkel, dúsan illusztrálva.

5 000 HUF

11688.

2 000 HUF

Radványi Kálmán: Cserkészuton Spanyolföldön. Révai Kiadás, Bp, 1931. Márton Lajos rajzaival, viseltes állapotban
11689.

1 200 HUF

A kémia és vívmányai I. Szerk: Dr. Erdey-Grúz Tibor, Dr. Gróh Gyula. Kiad: Kir. Magy. Természettudományi Társulat, Bp, 1940. Kopottas vászonkötésű, jó állapotú könyv
11690.

2 600 HUF
7,05

11691.

800 HUF

cca 1910 Rossz állapotú imakönyv csont és réz borítással, rézkapoccsal
11692.

800 HUF

Sík Sándor: Áldás. Versek. Bp., 1963, Szent István Társulat, Pécsi Szikra Ny. Kiadói vászonkötésben, illusztrált borítóval. Első kiadás!
11693.

1 000 HUF

11694.

1 000 HUF

1918-1953 2 db bányászati és elekrotechnikai szakkönyv jó állapotban
11695.

1 000 HUF

11696.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF