https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Other rarities

Number of items: 175

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Vallási témájú könyvek: Loyolai Szt. Ignác és kora, Fabiola vagy a katakombák egyháza, Szentírás a család és az iskola részére, stb.
1
11637.

Vallási témájú könyvek: Loyolai Szt. Ignác és kora, Fabiola vagy a katakombák egyháza, Szentírás a család és az iskola részére, stb.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
1
 
Magyarság és Erdély témájú könyvek: Séta bölcsőhelyem körül (Erdélyi Szépmíves Céh), Bolygó magyarok II (Turul Szépmíves Céh), Halasi csipke stb
1
11638.

Magyarság és Erdély témájú könyvek: Séta bölcsőhelyem körül (Erdélyi Szépmíves Céh), Bolygó magyarok II (Turul Szépmíves Céh), Halasi csipke stb

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
Régi SKF csapágykatalógus és árjegyzék a negyvenes évekből + 1947 Gépelemek - csúszó és gördülő csapágyak, szíj és kötélhajtások c. tankönyv
1
11639.

Régi SKF csapágykatalógus és árjegyzék a negyvenes évekből + 1947 Gépelemek - csúszó és gördülő csapágyak, szíj és kötélhajtások c. tankönyv

 
Sold
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Number of bids:
1
 
Salamon Királynak a Dávid Király fiának Markalffal való tréfa-beszédének rövid könyve. Buda én. Bagó Márton. Viseltes állapotban. 63p. Ritka!
1
11640.

Salamon Királynak a Dávid Király fiának Markalffal való tréfa-beszédének rövid könyve. Buda én. Bagó Márton. Viseltes állapotban. 63p. Ritka!

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
4
 
A Budapesti Ujságirók Egyesülete almanachja. Szerkesztik Cziklay Lajos és Szatmári Mór. Bp. 1906. Korvin Testvérek. 366 p. Kiadói festett, dombornyomású vászonkötésben, márványozott lapszélekkel.
1
11641.

A Budapesti Ujságirók Egyesülete almanachja. Szerkesztik Cziklay Lajos és Szatmári Mór.
Bp. 1906. Korvin Testvérek. 366 p. Kiadói festett, dombornyomású vászonkötésben, márványozott lapszélekkel.

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
0
 
Szilágyi Béla székely főhadnagy: Székely könnyek., Bp., 1920. Stephaneum. A székely hadosztály címerével
1
11642.

Szilágyi Béla székely főhadnagy: Székely könnyek., Bp., 1920. Stephaneum. A székely hadosztály címerével

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
12
 
Remekírók képes könyvtára. 1-50. kötet. komplett Szerk. Radó Antal. Kiadói (Leszik-féle), egységes, festett, liliomos, aranyozott vászonkötésben. Jó állapotban
1
11643.

Remekírók képes könyvtára. 1-50. kötet. komplett Szerk. Radó Antal. Kiadói (Leszik-féle), egységes, festett, liliomos, aranyozott vászonkötésben. Jó állapotban

 
The item is not available
Starting price:
60 000 HUF
162,60
EUR
,
187,50
USD
Number of bids:
0
 
Móricz Zsigmond művei sorozat 14 kötete. Dombornyomott egészvászon kötésben, 1956
1
11644.

Móricz Zsigmond művei sorozat 14 kötete. Dombornyomott egészvászon kötésben, 1956

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Number of bids:
0
 
A Család tanácsadója 460 fekete képpel, 32 színes táblával, 24 egyszínű táblával, Dante könyvkiadó, Budapest 1930 1087 old. dombornyomott félbőr kötésben + Dr. Kéthly László: A Család Egészsége 34 színes táblával és számos eredeti képpel 790 old. mindkét könyv kiváló állapotban
1
11645.

A Család tanácsadója 460 fekete képpel, 32 színes táblával, 24 egyszínű táblával, Dante könyvkiadó, Budapest 1930 1087 old. dombornyomott félbőr kötésben + Dr. Kéthly László: A Család Egészsége 34 színes táblával és számos eredeti képpel 790 old. mindkét könyv kiváló állapotban

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
9 db jó háború előtti könyv
1
11646.

9 db jó háború előtti könyv

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Number of bids:
0
 
Jókai Mór sorozat összesen 9 kötet kiadói, festett dombornyomott, aranyozott sorozatkötésben. Bp., 1904 Franklin (a legtöbb jó állapotban)
1
11647.

Jókai Mór sorozat összesen 9 kötet kiadói, festett dombornyomott, aranyozott sorozatkötésben. Bp., 1904 Franklin (a legtöbb jó állapotban)

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Number of bids:
0
 
Franklin Társulat könyvtára - Magyar klasszikusok sorozat 1-40. kötet,  egy kötet híján komplett sorozat. Bp., é. n., Franklin-Társulat Aranyozott kiadói egészvászon kötésben. (hiánytalan kötetek, többnyire jó állapotban)
1
11648.

Franklin Társulat könyvtára - Magyar klasszikusok sorozat 1-40. kötet, egy kötet híján komplett sorozat. Bp., é. n., Franklin-Társulat Aranyozott kiadói egészvászon kötésben. (hiánytalan kötetek, többnyire jó állapotban)

 
The item is not available
Starting price:
26 000 HUF
70,46
EUR
,
81,25
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment