https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Other rarities Number of items: 175
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
509620
11637
159
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Vallási témájú könyvek: Loyolai Szt. Ignác és kora, Fabiola vagy a katakombák egyháza, Szentírás a család és az iskola részére, stb.
Starting price:
1 000 HUF
509623
11638
159
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Magyarság és Erdély témájú könyvek: Séta bölcsőhelyem körül (Erdélyi Szépmíves Céh), Bolygó magyarok II (Turul Szépmíves Céh), Halasi csipke stb
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
486863
11639
159
0
800
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Régi SKF csapágykatalógus és árjegyzék a negyvenes évekből + 1947 Gépelemek - csúszó és gördülő csapágyak, szíj és kötélhajtások c. tankönyv 509510
11640
159
0
2000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Salamon Királynak a Dávid Király fiának Markalffal való tréfa-beszédének rövid könyve. Buda én. Bagó Márton. Viseltes állapotban. 63p. Ritka!
Starting price:
2 000 HUF
509494
11641
159
0
8000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
A Budapesti Ujságirók Egyesülete almanachja. Szerkesztik Cziklay Lajos és Szatmári Mór. Bp. 1906. Korvin Testvérek. 366 p. Kiadói festett, dombornyomású vászonkötésben, márványozott lapszélekkel.
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
509504
11642
159
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Szilágyi Béla székely főhadnagy: Székely könnyek., Bp., 1920. Stephaneum. A székely hadosztály címerével
Starting price:
1 000 HUF
448883
11643
159
0
60000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Remekírók képes könyvtára. 1-50. kötet. komplett Szerk. Radó Antal. Kiadói (Leszik-féle), egységes, festett, liliomos, aranyozott vászonkötésben. Jó állapotban
The item is not available
Starting price:
60 000 HUF
451289
11644
159
0
1400
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Móricz Zsigmond művei sorozat 14 kötete. Dombornyomott egészvászon kötésben, 1956
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
371737
11645
159
0
4000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
A Család tanácsadója 460 fekete képpel, 32 színes táblával, 24 egyszínű táblával, Dante könyvkiadó, Budapest 1930 1087 old. dombornyomott félbőr kötésben + Dr. Kéthly László: A Család Egészsége 34 színes táblával és számos eredeti képpel 790 old. mindkét könyv kiváló állapotban
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
452095
11646
159
0
800
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
9 db jó háború előtti könyv
The item is not available
433342
11647
159
0
1400
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Jókai Mór sorozat összesen 9 kötet kiadói, festett dombornyomott, aranyozott sorozatkötésben. Bp., 1904 Franklin (a legtöbb jó állapotban)
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
438964
11648
159
0
26000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Franklin Társulat könyvtára - Magyar klasszikusok sorozat 1-40. kötet, egy kötet híján komplett sorozat. Bp., é. n., Franklin-Társulat Aranyozott kiadói egészvászon kötésben. (hiánytalan kötetek, többnyire jó állapotban)
The item is not available
Starting price:
26 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment