https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Other rarities

Number of items: 175

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Külföldi regénytár sorozat 18 kötete. Révai 1906. Kiadói egészvászon kötésben.
1
11649.

Külföldi regénytár sorozat 18 kötete. Révai 1906. Kiadói egészvászon kötésben.

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
2
 
Nemzeti Könyvtár: Illyés Gyula: Ki a magyar? 34p.
1
11650.

Nemzeti Könyvtár: Illyés Gyula: Ki a magyar? 34p.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
 
Kaján Tibor: Kaján képernyő. Karikatúrák. Minerva, Bp, 1973. Minikönyv
1
11651.

Kaján Tibor: Kaján képernyő. Karikatúrák. Minerva, Bp, 1973. Minikönyv

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
 
Baudelaire Egy dög. Antológia magyar és külföldi költők verseivel. Kossuth Könyvkiadó, Bp, 1971. Minikönyv
1
11652.

Baudelaire Egy dög. Antológia magyar és külföldi költők verseivel. Kossuth Könyvkiadó, Bp, 1971. Minikönyv

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
József Attila: Önarckép. Versek, vál. Szily Ernő. Kossuth Könyvkiadó, Bp, 1975. Illusztrált, sorszámozott minikönyv
1
11653.

József Attila: Önarckép. Versek, vál. Szily Ernő. Kossuth Könyvkiadó, Bp, 1975. Illusztrált, sorszámozott minikönyv

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
1
 
Móra Ferenc: Hendók mester és Busa deák. Elbeszélések, mesék, Reich Károly rajzaival. Móra Könyvkiadó, Bp, 1975. Illusztrált, sorszámozott minikönyv
1
11654.

Móra Ferenc: Hendók mester és Busa deák. Elbeszélések, mesék, Reich Károly rajzaival. Móra Könyvkiadó, Bp, 1975. Illusztrált, sorszámozott minikönyv

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
 
Matteo Bandello: Rómeó és Júlia, ford. Barna Imre. Európa, Bp, 1978. Illusztrált minikönyv
1
11655.

Matteo Bandello: Rómeó és Júlia, ford. Barna Imre. Európa, Bp, 1978. Illusztrált minikönyv

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
1
 
Gábor Andor, Panoptikum. Magyar Újságírók Szövetsége - Kossuth Könyvkiadó, Bp, 1978. Sorszámozott minikönyv
1
11656.

Gábor Andor, Panoptikum. Magyar Újságírók Szövetsége - Kossuth Könyvkiadó, Bp, 1978. Sorszámozott minikönyv

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
 
Hoffer József: Aranylabdások - aranycipősök. Sportpropaganda, Bp, 1975. Fekete-fehér fotókkal illusztrált minikönyv aranyozott kötésben
1
11657.

Hoffer József: Aranylabdások - aranycipősök. Sportpropaganda, Bp, 1975. Fekete-fehér fotókkal illusztrált minikönyv aranyozott kötésben

 
The item is not available
Starting price:
1 500 HUF
4,07
EUR
,
4,69
USD
Number of bids:
0
 
Báró Eötvös József: Beszédek III (Politikai beszédek II). Összes Munkái X. Révai Testvérek, Bp, 1902. Ízléses, enyhén sérült szecessziós vászonkötésűben, jó állapotban.
1
11658.

Báró Eötvös József: Beszédek III (Politikai beszédek II). Összes Munkái X. Révai Testvérek, Bp, 1902. Ízléses, enyhén sérült szecessziós vászonkötésűben, jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
1
 
Schalom Asch: Az anya. Ford. Gergely Janka. Bp, Káldor Könyvkiadóvállalat, 1934
1
11659.

Schalom Asch: Az anya. Ford. Gergely Janka. Bp, Káldor Könyvkiadóvállalat, 1934

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Number of bids:
0
 
Társadalmi lexikon. Tizenhat színes táblával, számos képpel és grafikonnal. Függelékül: A szociális mozgalmak krónikája 1750-1928. Szerk. Madzsar József. Bp. 1928. Népszava. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, (gerincen kis kopások)
1
11660.

Társadalmi lexikon. Tizenhat színes táblával, számos képpel és grafikonnal. Függelékül: A szociális mozgalmak krónikája 1750-1928. Szerk. Madzsar József. Bp. 1928. Népszava. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, (gerincen kis kopások)

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment