Didon Henry P.: Jézus Krisztus. Ford. Kiss János és Sulyok István. Bp. 1896. Kiss János. Díszkiadás Reprint. aranyozott festett egész-műbőr kötésben, festett sarkainál kissé kopott tékában. Hibátlan állapotban!
1933 Herczeg Ferenc válogatott munkái emlékkiadásának 8 kötete, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt kiadása, Bp., kiadói egészvászon kötésben, megviselt állapotban
Entz Géza, Mágocsy - Dietz Sándor: A műveltség könyvtára- Az élők világa, növény és állatvilág. Budapest Atheneum Irodalmi és Nyomdai Részvénytársulat 1907. színes és fekete- fehér képekkel illusztrált tárgymutatóval ellátott könyv. 738p.
Hunyadi Ferentz: Ötvenhét közönséges predikatziók, melyeket a debreczeni reformata sz. ekklésiában elmondott néhai... Most pedig a maga költségén köz-haszonra kibocsátott Dobos István. III. Darab. Vácz, 1799. Korabeli, bordázott gerincű, sérült félbőr kötésben. 647p.