Number of items: 175

Asztalos Miklós: Ez Magyarország. Magyar Népművelők társasága. Bp. 1940. 125p. sok képpel
11757.

800 HUF

Pásztor Lajos: Róma után Tokió előtt. Sport, 1961. 102p.  Olimpia témájú könyv sok fotóval.
11758.

800 HUF

Francois Pernot: Az arany. Gyönyörűen illusztrált könyv az arany történetéről. Lazi. 2007. 222p. Új állapotban
11759.

6 000 HUF

Móra Ferenc: Daru utcától a Móra Ferenc utcáig - Önéletrajz 2 kötetben. 1. kiadás! Bp., 1934 Révai. Aranyozott, bordázott gerincű félbőr kötésben
11760.

5 000 HUF

Gajdács Pál: Tisza-Körös mentén. Versek. Gyoma, Kner Izidor. 1907. Kissé kopott egészvászon kötésben
11761.

1 600 HUF

Gergely Jolán: A művelt lány. Bp., 1944. Korda. Illusztrált papírborítóval
11762.

800 HUF

11763.

7 000 HUF
18,97
21,88

Tóth Lajos: A páskha eredete és történeti fejlődése. Pápa, 1931, Főiskolai Könyvnyomda, p92. Dedikált, a gerincen sérült
11764.

3 000 HUF

Dr. Lajos Iván: Németország háborús esélyei a német szakirodalom tükrében, Pécs, 1939, Dunántúli Pécsi Egyetemi Könyvkiadó, p99
11765.

1 000 HUF

Magyar és német zsebszótár. Közre bocsátá a Magyar Tudós Társaság. Magyar-Német, Német-Magyar 2 kötetben Elõszó: Vörösmarty Mihály, Schedel Ferencz. 1843, Buda, Magyar kir. Egyetem betûivel, Korabeli, javított, fűzött papírkötésben. Egy helyütt a fűzés elvált. 846p
11766.

1 000 HUF

11767.

8 000 HUF

Rákosné Ács Klára: Vallanak a betűk. Személyiségek és életutak pszichografológiai megközelítése. Bp, Magvető, 1985
11768.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF