https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Other rarities

Number of items: 175

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Gondolat Zsebkönyvek (8db): Ökológiai zsebkönyv, Régi magyar mértékek, Az ókor világcsodái, Kis magyar címertan stb.
1
11781.

Gondolat Zsebkönyvek (8db): Ökológiai zsebkönyv, Régi magyar mértékek, Az ókor világcsodái, Kis magyar címertan stb.

 
Sold
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
1
 
Remekírók képes könyvtára: Homérosz: Illiász, Ödüsszeia. Bp., 1902. Lampel. Leszik-féle dombornyomott egészvászon kötésben.
1
11782.

Remekírók képes könyvtára: Homérosz: Illiász, Ödüsszeia. Bp., 1902. Lampel. Leszik-féle dombornyomott egészvászon kötésben.

 
Sold
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
1
 
Nagy Miklós: Magyarország képekben. Honismertető album. Heckenast Gusztáv Pest 1870. Reprint illusztrált, félvászon kötésben, 392p.
1
11783.

Nagy Miklós: Magyarország képekben. Honismertető album. Heckenast Gusztáv Pest 1870. Reprint illusztrált, félvászon kötésben, 392p.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
Barabás János-Gróh Gyula dr: A fényképezés kézikönyve . Műszaki Könyvkiadó Budapest 1954. 635p tárgymutatóval
1
11784.

Barabás János-Gróh Gyula dr: A fényképezés kézikönyve . Műszaki Könyvkiadó Budapest 1954. 635p tárgymutatóval

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
Nagyváradi-Szabó-Winkler: Fejezetek a magyar katonai repülés történetéből. Bp. 1986. Műszaki könyvkiadó
1
11785.

Nagyváradi-Szabó-Winkler: Fejezetek a magyar katonai repülés történetéből. Bp. 1986. Műszaki könyvkiadó

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
Pitaval az az világhírű bűnesetek tára. A Pitaval-féle gyűjtemény legérdekesebb esetei. I. kötet. Pest, 1869 Athenaeum. 318p. Fűzött, papírborítóval. (Fűzés szétvált, borító, gerinc sérült)
1
11786.

Pitaval az az világhírű bűnesetek tára. A Pitaval-féle gyűjtemény legérdekesebb esetei. I. kötet. Pest, 1869 Athenaeum. 318p. Fűzött, papírborítóval. (Fűzés szétvált, borító, gerinc sérült)

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
A Pesti Hírlap Nyelvőre, szerk. Kosztolányi Dezső (Négyessy László, Gombocz Zoltán, Horger Antal, etc. cikkeivel, és egy szótárral). Bp, é.n., Légrády Testvérek, p224. Papírkötésben, jó állapotban
1
11787.

A Pesti Hírlap Nyelvőre, szerk. Kosztolányi Dezső (Négyessy László, Gombocz Zoltán, Horger Antal, etc. cikkeivel, és egy szótárral). Bp, é.n., Légrády Testvérek, p224. Papírkötésben, jó állapotban

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
Vörösmarty Mihály: Drámai költemények. Munkái III. Remekírók Képes Könyvtára, Lampel R. Könyvkereskedése, Bp, é.n. Kiadói, liliomos dombornyomott vászonkötésben, illusztrációkkal
1
11788.

Vörösmarty Mihály: Drámai költemények. Munkái III. Remekírók Képes Könyvtára, Lampel R. Könyvkereskedése, Bp, é.n. Kiadói, liliomos dombornyomott vászonkötésben, illusztrációkkal

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
Radó Antal: Idegen szavak szótára. Lampel R. könyvkiadóvállalat, Bp, 1910. Jó állapotú könyv vászonkötésben
1
11789.

Radó Antal: Idegen szavak szótára. Lampel R. könyvkiadóvállalat, Bp, 1910. Jó állapotú könyv vászonkötésben

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
1
 
Cherbuliez Victor: Méré Paulina I-II. Regény levelekben. Kolozsvár, Stein János, 1876. Félvászon kötésben, márványozott lapszélekkel (A borító megviselt állapotban)
1
11790.

Cherbuliez Victor: Méré Paulina I-II. Regény levelekben. Kolozsvár, Stein János, 1876. Félvászon kötésben, márványozott lapszélekkel (A borító megviselt állapotban)

 
The item is not available
Starting price:
1 500 HUF
4,07
EUR
,
4,69
USD
Number of bids:
0
 
1943 Szabó Pál: Tíz esztendő, Turul kiadás, Bp., dedikált példány, kiadói kemény papírkötésben
1
11791.

1943 Szabó Pál: Tíz esztendő, Turul kiadás, Bp., dedikált példány, kiadói kemény papírkötésben

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
1
 
2db klf témájú könyv - 1972 Dr Siklóssy László: A régi Budapest erkölcse, Corvina Kiadó, Bp., kiadói egészvászon kötésben + Dr. Agárdi Tamás: Grafológiáról mindenkinek, Szikra nyomda, Bp., papírkötés
1
11792.

2db klf témájú könyv - 1972 Dr Siklóssy László: A régi Budapest erkölcse, Corvina Kiadó, Bp., kiadói egészvászon kötésben + Dr. Agárdi Tamás: Grafológiáról mindenkinek, Szikra nyomda, Bp., papírkötés

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
1
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment