Bücher: Wissenschaft und Technik

Zahl der Lose: 202

13378.

Rufpreis:
3 000 HUF
Szilárd Gyula: Mezőgazdaságtan I. Gazdasági ismétlőiskolai tanítók és gazdák használatára. Bp., 1917, Pátra Irodalmi Válllalt és Nyomdai Rt. IV., bővített kiadás. Korabeli átkötött félvászon kötés, kissé kopottas borítóval, az előzékalpokon bejegyzésekkel, a címlapon névbejegyzéssel.
13379.

Szilárd Gyula: Mezőgazdaságtan I. Gazdasági ismétlőiskolai tanítók és gazdák használatára. Bp., 1917, "Pátra" Irodalmi Válllalt és Nyomdai Rt. IV., bővített kiadás. Korabeli átkötött félvászon kötés, kissé kopottas borítóval, az előzékalpokon bejegyzésekkel, a címlapon névbejegyzéssel.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Albrecht Kir. Herceg et al.: Magyar Sport. Budapest, [1934], Merkantil Nyomda. Kiadói egészvászon kötésben, megviselt állapotban, kopottas borítóval, sérült, javított kötéssel, a 15/16. oldal kijár.
13380.

Rufpreis:
2 000 HUF
Bakos Jenő (szerk.): Magyar mozdonyvezetők almanachja. Bp., 1932, Országos Szakcsoport. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, restaurált kötéssel tulajdonosi névbejegyzéssel. Jó állapotban.
13381.

Rufpreis:
8 000 HUF
Rákosi Jenő, et al.: Magyar vasutasok albuma. Bp., 1927, Apostol-nyomda. Kiadói díszes egészvászonkötésben, kissé kopottas borítóval, kissebb sérüléssel a borítón, fekete-fehér fotókkal.
13382.

Rufpreis:
5 000 HUF
A magyar ipar almanachja. Szerk.: Dr. Dálnoki-Kovách Jenő, Dr. Ladányi Miksa. Br. Szerényi Miksa előszavával. Bp., 1929, Magyar Ipar Almanachja Kiadóhivatala. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel.
13383.

A magyar ipar almanachja. Szerk.: Dr. Dálnoki-Kovách Jenő, Dr. Ladányi Miksa. Br. Szerényi Miksa előszavával. Bp., 1929, "Magyar Ipar Almanachja" Kiadóhivatala. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel.

Rufpreis:
3 000 HUF
R. H. Francé: A növények érzéki és szerelmi élet. Fordította Pogány József. A darwinizmus mai állása. Fordította Kovács Sándor. Természettudományi Könyvtár. Bp., 1913, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói egészvászon kötés.
13384.

Rufpreis:
1 000 HUF
Rákosi Jenő, et al.: Magyar vasutasok albuma. Bp., 1930, Hauptmann Béla. Díszes vászonkötésben, jó állapotban.
13385.

Rufpreis:
5 000 HUF
R. C. Punnett: Az átöröklés. Bp., 1928, A Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói egészvászon-kötésben.
13386.

Rufpreis:
1 400 HUF
Kolta Ervin: A cukorbaj. Bp., 1959, Medicina. 90 p. Kiadói papírkötésben.
13387.

Rufpreis:
800 HUF
Magyar Pál: Ezerarcú vírus. Bp., 1964, Medicina. 53 p. Kiadói papírkötésben.
13388.

Rufpreis:
800 HUF
13389.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF