Bücher: Wissenschaft und Technik

Zahl der Lose: 202

13365.

Rufpreis:
2 000 HUF
13366.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
1937 - A magyar sebésztársaság munkálatai. XXIII. naggyűlés. Bp., 1937. M. Sebésztársaság. 320 p. Korabeli, igényes félvászonkötésben.
13367.

Rufpreis:
1 200 HUF
13368.

Rufpreis:
6 000 HUF
Entz Géza - Soós Lajos: Élet a tengerben. 26 táblával és 112 szövegrajzzal. Bp. 1931. Term. Tud. Társ. 1 t. (színes címkép) X. 1 sztl. 484 l. 26 t. (ebből 4 színes). Természettudományi Könyvkiadó-vállalat XCIX. Illusztrált kiadói..
13369.

Rufpreis:
800 HUF
13371.

Rufpreis:
1 600 HUF
13372.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
Irmédi dr.-Molnár László: Jelkulcs a térképolvasáshoz. Bp., 1941, Hornyánszky. Kiadói papír kötésben.
13373.

Rufpreis:
2 000 HUF
13374.

Rufpreis:
1 400 HUF
Bölsche Vilmos: Szerelem az élők világában. A szerelem fejlodéstörténete és földi vándorútja. I-III. Bp., 1910, Politzer Zsigmond és fia. Kiadói illusztrált, élfestett egészvászon-kötésben, jó állapotban
13375.

Rufpreis:
3 000 HUF
A természet világa. 1-8. kötet.  A csillagos ég. I. A légkör. II. A föld és a tenger. III. A föld és az élet története. IV. A kémia és vívmányai. V-VI. A növény és élete. VII-VIII.. Teljes. Bp. 1938- 1942. Egyetemi. 8 db. Aranyozott félbőr kötésben kis kopásoktól eltekintve jó állapotban
13376.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Artur Fürst: Das Weltreich der Technik. II-IV: kötet. Kissé laza egészvászon kötésben. / In loose full linen binding
13377.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF