A természet világa. 1-8. kötet.
A csillagos ég. I. A légkör. II. A föld és a tenger. III. A föld és az élet története. IV. A kémia és vívmányai. V-VI. A növény és élete. VII-VIII.. Teljes. Bp. 1938- 1942. Egyetemi. 8 db. Aranyozott félbőr kötésben kis kopásoktól eltekintve jó állapotban