13380.
284. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Wissenschaft und Technik
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Albrecht Kir. Herceg et al.: Magyar Sport. Budapest, [1934], Merkantil Nyomda. Kiadói egészvászon kötésben, megviselt állapotban, kopottas borítóval, sérült, javított kötéssel, a 15/16. oldal kijár.