13379.
284. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Wissenschaft und Technik
2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD
Szilárd Gyula: Mezőgazdaságtan I. Gazdasági ismétlőiskolai tanítók és gazdák használatára. Bp., 1917, "Pátra" Irodalmi Válllalt és Nyomdai Rt. IV., bővített kiadás. Korabeli átkötött félvászon kötés, kissé kopottas borítóval, az előzékalpokon bejegyzésekkel, a címlapon névbejegyzéssel.