13381.
284. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Wissenschaft und Technik
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Bakos Jenő (szerk.): Magyar mozdonyvezetők almanachja. Bp., 1932, Országos Szakcsoport. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, restaurált kötéssel tulajdonosi névbejegyzéssel. Jó állapotban.