13382.
284. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Wissenschaft und Technik
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Rákosi Jenő, et al.: Magyar vasutasok albuma. Bp., 1927, Apostol-nyomda. Kiadói díszes egészvászonkötésben, kissé kopottas borítóval, kissebb sérüléssel a borítón, fekete-fehér fotókkal.