13383.
284. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Wissenschaft und Technik
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
A magyar ipar almanachja. Szerk.: Dr. Dálnoki-Kovách Jenő, Dr. Ladányi Miksa. Br. Szerényi Miksa előszavával. Bp., 1929, "Magyar Ipar Almanachja" Kiadóhivatala. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel.