Bücher: Wissenschaft und Technik

Zahl der Lose: 202

13402.

Rufpreis:
4 000 HUF
13403.

Rufpreis:
1 400 HUF
Mende Jenő: A kezdő fizikus. Budapest, É.N., Athenaeum Irodalmi és Nyomdai R.-T. Kiadói egészvászon kötés, 246 p. A borítója maszatos, a kötése meglazult.
13404.

Rufpreis:
2 000 HUF
13405.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Dr. Dubovitz Hugó, Haskó Lajos: Ipari és kereskedelmi vegyészet. Bp., é.n., Delta Könyvkiadóvállalat. Kiadói papírkötés, a kötése kissé laza, de a könyvtest egyben van, szövegközti illusztrációkkal.
13406.

Rufpreis:
2 000 HUF
13407.

Rufpreis:
2 000 HUF
13408.

Rufpreis:
1 000 HUF
Weninger Antal: A gyógyítóművészet új irányai. Bp., 1941, Vörösváry Kiadóvállalat. Kiadói aranyozott félvászonkötésben.
13409.

Rufpreis:
1 200 HUF
F. L. Neher: Röntgen regényes élete. Fordította: Fodor József. Budapest, 1942, Renaissance Kiadás. Kiadói félvászon kötés, 288 p. A gerince foltos. A borítója picit kopott, sérült.
13410.

Rufpreis:
1 200 HUF
13411.

Rufpreis:
1 800 HUF
13412.

Rufpreis:
2 000 HUF
13413.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF