Weninger Antal: A gyógyítóművészet új irányai. Bp., 1941, Vörösváry Ki... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/284/kategorien~Bucher/Bucher-Wissenschaft-und-Technik~36/Weninger-Antal-A-gyogyitomuveszet-uj-iranyai-Bp-1941-Vorosvary-Kiadovallalat-KiadC3~II1218216
1218216
13409
284
Books: Science and technology
Rufpreis:
1 200 HUF 3,24 EUR , 3,53 USD
Beschreibung: Weninger Antal: A gyógyítóművészet új irányai. Bp., 1941, Vörösváry Kiadóvállalat. Kiadói aranyozott félvászonkötésben.
: vörös_iván