13408.
284. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Wissenschaft und Technik
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Dr. Czirer László: A műtéti javalatok. 4 táblázattal. A Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat Könyvtára CLXV. Kötet. Budapest, 1939, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat. Kopottas kiadói egészvászon kötés, 260 p. A 6. p. tulajdonosi névbejegyzéssel.