Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 371

Vegyes művészeti katalógus tétel, össz. 8 db: IV. Budapesti Nemzetközi Kisplasztikai Kiállítás 1978 + Paulikovics Iván szobrász kiállítása 1982 + Román József: René Magritte + Németh Olga és Ambrus Éva kerámikusok kiállítása 1971 (3 db) + Nemes Attila + Műbésdz az iparban (Rénes György, Ősz Szabó Antónia, Szekeres Károly)
19821.

Rufpreis:
2 000 HUF

John Devere: Nureyev in Paris: Le Jeune Homme et la Mort. Photographed by Jurgen Vollmer. New York, 1975, Modernismo. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, borítón vágással.
19822.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Molnár Gyula: Pentelei Molnár János 1878-1924. Dunaújváros, 1970, FMNYV-ny. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt, foltos papír védőborítóban. Megjelent 500 példányban.
19823.

Rufpreis:
2 000 HUF

Izmusok sorozat 5 kötete: A neoavantgarde, Az egzisztencializmus, A szürrealizmus, A szentimentalizmus, A naturalizmus. Bp.,1966-1982, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, változó állapotban.
19824.

Rufpreis:
2 400 HUF

Alpár Ágnes: A Cabaret. A Fővárosi Kabarék műsora 1901-1944. Bp., 1979, Magyar Színházi Intézet. 2. kiadás. Kiadói papírkötés.
19825.

Rufpreis:
1 600 HUF

Lechner Ödön 1845-1914. Emlékkiállítás a művész születésének 140. évfordulójára. Bp., 1985. Magyar Építészeti Múzeum. Kiadói papírkötés, jó állapotban. + meghívó
19826.

Rufpreis:
1 600 HUF

Láncz Sándor: Egry József. Bp., 1980, Corvina. Egry József műveinek jegyzékével valamint fekete-fehér és színes reprodukciókkal gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
19827.

Rufpreis:
2 000 HUF

Sárváriné Reider Zsuzsanna (szerk.): Nagy Gyula az igaz képek festője. Várpalota, 2017. Készült 1000 példányban. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
19828.

Rufpreis:
1 600 HUF

19829.

Rufpreis:
2 800 HUF

Heinz Lüdecke: Lucas Cranach. Der Künstler und seine Zeit. Berlin, 1953, Henschelverlag. Német nyelven, kiadói félvászon kötésben, kiadói papír védőborítóval, gerince ragasztott
19830.

Rufpreis:
1 000 HUF

1974 Meble z Polski. Furniture from Poland. Meubles de Pologne. Möbel aus Polen. Áruminta katalógus, gazdag képanyaggal, lengyel, angol, francia és német nyelven. hn., (1974), Paged Meble. Egészvászon-kötésben, papír védőborítóban.
19831.

Rufpreis:
2 400 HUF
19

19832.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF