Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 371

Petényi Katalin: Ámos Imre, az apokalipszis festője. Cinemastar, 2016, kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
19700.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Róna József:  Egy magyar művész élete. I-II. kötet. Budapest, 1929. A szerző kiadása (Európa Irodalmi és Nyomdai Rt.) 384 p. + 12 t.; [385]-726 + [2] p. + 20 t. Egyetlen kiadás. Róna (született Rosner) József szobrász önéletírása (1861-1939). Az asztalosinasnak indult fiatal művész Bécsben, Berlinben, Rómában, majd Párizsban képezte magát, számos nemzetközi díjat is nyert, itthon a Benczúr Társaság tagja volt. Akadémista köztéri szobrászatának legismertebb műve Savoyai Jenő lovasszobra, mely jelenleg a budai Várpalota Duna felé néző teraszát uralja. A táblákon válogatás a művész által példaértékűnek tekintett nagyobb mesterek munkáiból, illetve saját alkotásaiból. Példányunk néhány levele lapszélein kissé foltos. Egységes, feliratozott, gerincén enyhén sérült kiadói egészvászon kötésben.
19701.

Rufpreis:
6 000 HUF

19702.

Rufpreis:
4 000 HUF

19703.

Rufpreis:
6 000 HUF

19704.

Rufpreis:
6 000 HUF

19705.

Rufpreis:
6 000 HUF

19706.

Rufpreis:
6 000 HUF

19707.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

19708.

Rufpreis:
4 000 HUF

Dürer Apokalipszis. Bp., 1988, Képzőművészeti Kiadó. Nagy méretű, Dürer metszeteinek reprodukciót tartalmazó könyv. Kiadói papírkötés, tékában, jó állapotban, 48,5x34 cm
19709.

Rufpreis:
5 000 HUF

19710.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Nicolas Sainte Fare Garnot: Dessins Francais aux XVIIe et XVIIIe siécles. Paris, 2003, Ecole du Louvre. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19711.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF