Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 371

19712.

Rufpreis:
5 000 HUF

19713.

Rufpreis:
3 000 HUF

Fábián Sándor: A világ szobrászainak lexikona. Bp., 2008, 892 p., Magyarkerámia Kft. Kiadói kartonált kötés, olvasatlan, jó állapotban.
19714.

Rufpreis:
2 000 HUF

19715.

Rufpreis:
5 000 HUF

19716.

Rufpreis:
5 000 HUF

19717.

Rufpreis:
5 000 HUF

George Savage: Dictionary of Antiques. London, 1970, Barrie & Jenkins, egészvászon kötés, kissé sérült kiadói papírborítóval, tulajdonosi bejegyzéssel, angol nyelven. Színes- és fekete-fehér képekkel, porcelán- és ezüst jelzések gyűjteményével gazdagon illusztrált kiadvány.
19718.

Rufpreis:
5 000 HUF

Tony L. Mortimer: Lalique. Jewellery and Glassware. London, 1989, Octopus, angol nyelven, kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval. Gazdag képanyaggal illusztrált kiadvány, mely bevezet a Lalique üvegek világába.
19719.

Rufpreis:
5 000 HUF

Paul Greenhalgh: The Essence of Art Nouveau. New York, 2000, Harry N. Abrams, angol nyelven, kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban. Gazdag színes képanyaggal illusztrált kiadvány, mely bevezet az art nouveau tárgyak világába.
19720.

Rufpreis:
5 000 HUF

The M.I. Hummel Album. 1994, Galahad Books, kartonált papírkötés, papír védőborítóval, angol nyelven. A Hummel figurák átfogó katalógusa, rendkívül gazdag színes képanyaggal illusztrált.
19721.

Rufpreis:
5 000 HUF

John Culme - John G. Strang: Antique Silver and Silver Collecting (Antik ezüst tárgyak és gyűjtésük). Hamlyn, 1973, kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, angol nyelven. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált kiadvány, mely segít az ezüst tárgyak gyűjtésében.
19722.

Rufpreis:
5 000 HUF

19723.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF