Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 371

Fejér Kati: Kalocsa kincse. / Treasures of Kalocsa. Bp., 2012, Kossuth. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
19833.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szörtsey Gábor 1951-2004. Szerk.: Ágoston Vilmos. Kiállítási katalógus. Bp., 2008., Budapest Kiállítóterem. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
19834.

Rufpreis:
1 600 HUF

René Huyghe: Gaugin. Naefels, 1998, Bonfini Press. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19835.

Rufpreis:
2 400 HUF

19836.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

19837.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

19838.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Szőnyi Ottó: Régi magyar templomok. 2000. Anno. Gazdagon illusztrált fekete-fehér fotókkal. Kiadói kartonált papírköté
19839.

Rufpreis:
2 000 HUF

Künstler-Monographien sorozat 4 kötete: Adolf Rosenberg: Antoine Watteau (XV.), Alfred Gotthold Meyer: Reinhold Begas (XX.), Franc Hermann Meißner: Tiepolo, Henry Tode: Correggio (XXX.) Bielefeld und Leipzig, 1896-1898, Velhagen & Klasing. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott vászon-kötés, foltos, kopott borítókkal, egy kopott, kissé sérült kiadói kartontokban.
19840.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kelényi, György: Rembrandt und die Bibel. Bp.,1990.,Kunstverlag. Német nyelven. Kiadói zsinórfűzött kemény-kötés.
19841.

Rufpreis:
1 200 HUF

19842.

Rufpreis:
1 200 HUF

19843.

Rufpreis:
2 000 HUF

1984 Mozgó Film a Balázs Béla Stúdió 3 kiadványa
19844.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF