Domanovszky György: Kántor Sándor. Kántor Sándor (1894-1989) Kossuth-díjas fazekasmester által DEDIKÁLT és ALÁÍRT! A népművészet mesterei 1. Bp., 1977, Népi iparművészeti Tanács . Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Kassák és a MADI Ma MADI Art Periodical No. 4. Szerk.: Dárdai Zsuzsa, Saxon-Szász János. Győr, 2003, International MADI Museum Foundation. Magyar és szlovák nyelven. Fekete-fehér és színes képekkel, többek közt Kassák Lajos, Moholy-Nagy László, Fajó János műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés.
Hegyi Lóránd (szerk.): Korniss Dezső kiállítása. Bp., 1980, Magyar Nemzeti Galéria. 58 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált katalógus. Kiadói papírkötés.
Soós Klára (szerk.): Krón Jenő grafikusművész kiállítása. Bp., 1972, Magyar Nemzeti Galéria. Krón Jenő műveinek reprodukcióival illusztrált katalógus. Kiadói papírkötés.
Oelmacher Anna (szerk.): Scheiber Hugó emlékkiállítása. Bp., 1964, Magyar Nemzeti Galéria. 30 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált katalógus. Kiadói papírkötésben.
Rappai Zsuzsa: Korniss Péter: Erdélyi képek 1967-2004. Kiállíátsi katalógus. Szentendre, 2005, Szabadtéri Néprajzi Múzeum - Skanzen Galéria, 15+1 p. Magyar, angol és német nyelven. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Magyar Vilmos: Alpár Ignác élete és működése II. rész: Út a hírnév felé. 1882-1896. Bp., 1933, Budapesti Építőmesterek Ipartestülete, 97+(3) p.+ 2 (kihajtható) t. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés.
Aba Novák Vilmos. Bp., 1997, Műgyűjtők Galériája. 48 p. Fekete-fehér és színes képekkel, Aba Novák Vilmos műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés.
1916. A Gyűjtő. Der Kunstsammler. V. évf. 3-4. sz. Különszám: Magyar keramika. Néhai Kilényi Pál gyűjteménye. Szerk.: Dr. Siklóssy László. Bp., Pápai Ernő-ny., 44 p.+XVI t. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, gerinc tetején és a borítón hátoldalán apró sérüléssel, lapok alján halvány ázásnyommal, máskülönben jó állapotban.
István Nádler. AL Galerie Gerlinde Walz. Német nyelven. Színes képekkel, Nádler István műveinek reprodukcióival illusztrált kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés.