1916. A Gyűjtő. Der Kunstsammler. V. évf. 3-4. sz. Különszám: Magyar keramika. Néhai Kilényi Pál gyűjteménye. Szerk.: Dr. Siklóssy László. Bp., Pápai Ernő-ny., 44 p.+XVI t. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, gerinc tetején és a borítón hátoldalán apró sérüléssel, lapok alján halvány ázásnyommal, máskülönben jó állapotban.