Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 371

Fiell, Charlotte & Peter: Design kézikönyv. Fogalmak, anyagok, stílusok. 2002, Taschen / Vince. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19748.

Rufpreis:
2 400 HUF

Ilja G. Tschaschnik (1902 Ljucite - 1929 Leningrad). Kiállítási katalógus. 1978, Düsseldorf, Berlin. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19749.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

19750.

Rufpreis:
6 000 HUF

Török László: A vadászó kentaur. Az egyiptomi hellénizmus 4. századi emléke a budapesti Szépművészeti Múzeumban. Bp., 1998, Atlantisz Könyvkiadó - Szépművészeti Múzeum. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés. A szerző, Török László (1941-2020) Széchenyi-díjas ókortörténész, régész, az MTA tagja által DEDIKÁLT példány.
19751.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

19752.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

19754.

Rufpreis:
2 800 HUF

Maria Costantino: A Louvre kincsei. Ford.: Engi Csilla. Debrecen, én., Hajja és Fiai. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói szakadt, kissé gyűrött papír védőborítóban. + Alain Nave: A Louvre. Bp., [1998], Balassi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19755.

Rufpreis:
1 800 HUF

1999 Osta Carpets. Szőnyeg katalógus,több nyelven, közte angol, német, francia, holland, spanyol. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen kis sérülésekkel.
19756.

Rufpreis:
3 000 HUF

A képzőművészet iskolája. A festőművészet, grafika és szobrászat technikai eljárásai. Szerk.: Szőnyi István (1. kiadást), Molnár C. Pál (2. kiadást.) Bp., 1957, Képzőművészeti Alap. Második kiadás. Fekete fehér képekkel illusztrált. Kiadói félvászon-kötés
19757.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Caravaggio and his followers. Leningrad,1975,Aurora Art. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19758.

Rufpreis:
2 400 HUF

Revolutionäre Kunst in Ungarn 1900-1925. [Magyar forradalmi művészet 1900-1925. Kiállítási katalógus]. Szerk.: Roswitha Reichert, Helga Weißgärber. Leipzig, Karl-Marx-Stadt, 1974, Ministerium für Kultur der DDR - Neue Berliner Galerie - Zentrum für Kunstausstellungen der DDR. Gazdag fekete-fehér képanyaggal, közte Berény Róbert, Bortnyik Sándor, Czigány Dezső, Derkovits Gyula, Ferenczy Noémi, Kmetty János és mások műveinek reprodukcióival. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
19759.

Rufpreis:
1 800 HUF

Nudelman. Art and Antique. Válogatás Nudelman László gyűjteményéből. H.n., 2022, Nudelman Numizmatikai Kft. 87p. Többek közt Bak Imre, Lakner László, Nádler István, Keserü Ilona, Maurer Dóra, ef. Zámbó István, Fajó János. Korniss Dezső, Barcsay Jenő, Bálint Endre műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
19760.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF