Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 371

Elisabeth Foucart-Walter - Pierre Rosenberg: Le chat et la palette. Le chat dans la peinture occidentale du XVe au XXe siecle. Paris, 1987, Adam Biro. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Francia nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
19761.

Rufpreis:
3 000 HUF

Würtz Ádám 25 rajza József Attila születésének 75. évfordulójára 25t ofszet. Kiadói, kissé sérült mappával 25x35 cm
19762.

Rufpreis:
3 000 HUF

Aggházy Mária: A barokk szobrászat Magyarországon. Bp., 1959, Akadémiai Kiadó, 29 p.+CCXXXVIII+16 t. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, szakadozott kiadói papír védőborítóban, de ezt leszámítva jó állapotban. Megjelent 1650 példányban.
19763.

Rufpreis:
3 000 HUF

19764.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

2 db művészettörténeti könyv a Grundris der Kunstgeschichte sorozatból: Friedrich Haack: Die Kunst des XIX. Jahrhunderts. Esslingen, 1913, Paul Neff Verlag (Max Schreiber). Német nyelven. 4., bővített és javított kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kiadói kissé sérült kartontokban, borítón apró kopásnyomokkal, megerősített kötéssel, jó állapotban. + Max Semrau: Die Kunst der Barockzeit und des Rokoko. Esslingen, 1913, Paul Neff Verlag (Max Schreiber). Német nyelven. 3. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kiadói sérült papírborítóval, borítón apró kopásnyomokkal, megerősített kötéssel, jó állapotban.
19765.

Rufpreis:
2 400 HUF

Sikota Győző: Herend. The art of Hungarian porcelain. Gazdag képanyaggal illusztrált. Jelzésekkel. Bp., 1989, Corvina. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19766.

Rufpreis:
3 000 HUF

1941 Die Kunst im Deutschen Reich. 5. Jahrgang, Folge 8/9. München, 1941, Zentralverlag der NSDAP, 1 sztl. lev.+ 223-276 p. Rendkívül gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal. Német nyelven. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, néhány kissé sérült lappal.
19767.

Rufpreis:
3 000 HUF

1941 Die Kunst im Deutschen Reich. 5. Jahrgang, Folge 12. München, 1941, Zentralverlag der NSDAP, 1 sztl. lev.+ 335-360 p. Rendkívül gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kissé foltos, sérült borítóval.
19768.

Rufpreis:
3 000 HUF

Friese, C.:: Plakatkunst 1880 - 1935. Zur Entwicklungsgeschichte des Plakats in Baden und Württemberg. Klett. 2003. 204p . Kiadói vászonkötésben
19769.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kieselbach, Ralf J. F., Lessing, Hans-Erhard. Faszination der Form. Automobildesign in Baden-Württemberg. Metzler, 2003. 255p. Kiadói vászonkötésben
19770.

Rufpreis:
3 000 HUF

S. Cullen, Michael: Der Reichstag. Parlament, Denkmal, Symbol. berlin, 2005. de bra Verlag. 407p. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval.
19771.

Rufpreis:
3 000 HUF

Friedrich Arnold: Anschläge. 220 politische plakate als Dokumente der deutschen Geschichte 1900-1980, ausgewählt und kommentiert von - - . Ebenhausen, 1985, Langewiesche-Brandt. Rendkívül gazdag képanyaggal, egészoldalas plakát-reprodukciókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, jó állapotban.
19772.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF